//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Октябрь, 2017

Ділимося досвідом з колегами

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

26 жовтня,  на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій», відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів будівельного напрямку, підготовлене навчально-методичним центром  професійно-технічної освіти в Черкаській області.  У ході засідання викладачі спецдисциплін будівельного профілю професійно-технічних навчальних закладів області ознайомилися з виробничою базою училища: навчально-практичними центрами з професії «Маляр» та  сантехнічного обладнання і устаткування, на базі яких проводяться уроки виробничого навчання, відповідно з професії «Маляр», «Штукатур» та «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Роботу навчально-практичних центрів презентували заступник директора з навчально-виробничої роботи Л.М. Ростецька та майстер виробничого навчання В.М. Герасименко, який  продемонстрував роботу діючого стенду водопостачання «Балансуюча система» та стенду з різноманітною інсталяцією.

 20171026_112406

20171026_112850

МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА СУЧАСНИЙ УРОК – ЦЕ ТВІР МИСТЕЦТВА, ДЕ ПЕДАГОГ УМІЛО ВИКОРИСТОВУЄ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

З метою покращення ефективності роботи, професійної компетентності педагогічних працівників; удосконалення методики використання сучасних технологій у навчальному процесі, 26 жовтня в училищі був проведений семінар — практикум для викладачів природничо-гуманітарних предметів закладів ПТНЗ області. Під час роботи семінару-практикуму були розглянуті такі питання:

-розвиток творчих здібностей викладача;

-технологічна модернізація професійної діяльності педагога;

-сучасний урок у системі основних моделей навчання;

-обмін досвідом з використанням різних засобів навчання.

Викладачі  училища провели відкриті уроки з біології та фізики.

З біології був проведений урок на тему: «Вода в живих організмах» у ході якого викладач  Ніколюк О.С. поділилася досвідом  використання мультимедійної дошки та  проведенням інтерактивних вправ.

У формі ділової гри — подорожі був проведений урок з фізики: «Електричне поле та струм» викладачем Чумак Ж.Д. Під час уроку  учні мали можливість повторити та самостійно оцінити набуті знання.

Методист НМЦ ПТО Підберезня Н.О. під час проведення обласного засідання методичного об’єднання викладачів природничо-математичних предметів звернула увагу присутніх щодо моніторингу якісного складу викладачів природничо-математичних предметів та підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.

Майбутнє училища – в постійному розширенні географії партнерства

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

24 жовтня 2017 року  на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне  училище будівельних технологій» проведено нараду  керівників професійно-технічних навчальних закладів області під головуванням  начальника управління освіти і науки  обласної державної адміністрації В.В. Данилевського.

2-min

Профорієнтаційна робота — це робота на перспективу

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

24 жовтня  в училищі  відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», передбачений  планом проведення Тижня фахової майстерності. Близько 30 учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 с. Червона Слобода Черкаського району вперше переступили поріг професійно-технічного навчального закладу. В музейній кімнаті училища допитлива юнь  познайомилися з  історією навчального закладу. Неабияку зацікавленість, захопленість та допитливість  учні  проявили  знайомлячись з навчально-виробничими приміщеннями. Так, у навчально-практичному  центрі з професії «Маляр» вони познайомилися з професією через зразки робіт з нанесення структурної фарби як виду сучасного оздоблювального матеріалу як для стін у приміщеннях, так  і для фасадних робіт. Навчально-практичний центр «Сантехнічного обладнання і устаткування» та майстерня з монтажу викликав у хлопців захоплення різноманітним сучасним інструментом, та можливістю виконувати роботи аналогічні тим, які виконували учні училища під час конкурсу «Фахової майстерності», який збігся у часі з профорієнтаційним заходом.

З учнями працювали  методист училища  Ткач Л.А., майстри виробничого навчання  Завальнюк Л.В.,  Кльоб Л.В., Герасименко В.М. та Шоколенко Н.В.

Молодь залишилась задоволеною та сповненою враженнями, а дехто навіть пообіцяв повернутись у стіни  Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій  з тим, аби отримати професію будівельника.

Завершальним акордом знайомства учнів з училищем стало спільне фото.

IMG_2169

Професійна майстерність – запорука майбутнього

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Впродовж 23-24 жовтня  2017 року у ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбувся теоретичний та практичний тури конкурсу фахової майстерності  з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», у рамках оголошеного Тижня фахової майстерності.

У конкурсі брали участь 5 учнів з групи №5 та №14.

Особливо слід відзначити рівень підготовки учня Задніпрянця Валентина, який отримав найбільшу кількість балів з теоретичної підготовки, що і сприяло перевазі в сумарній кількості балів та отримання І(першого) місця.

Завданням практичного туру була установка радіаторів із обв’язкою та підключенням  до діючої системи, з яким безпомилково справилися  4 із 5 учасників конкурсу.

Учні продемонстрували свої знання, уміння та навички професійної майстерності, а компетентне журі, за участю соціального партнера Володимира Просевіча (ТОВ «Сантехстиль»), об’єктивно оцінило результати конкурсу.

Перше місце отримав Задніпрянець Валентин,гр.№14,

друге Веляда Олександр, гр.. № 5,

третє місце розділили  учні групи № 14 Наливайко Олександр та Теліженко Микола.

Учасників конкурсу привітали заступник директора з навчально-виробничої роботи Л.М.Ростецька, старший майстер О.Я. Фурман та гості училища – соціальні партнери: І.В.Засєдатєлєв, С.Медяник (ДП «ГЕРЦ-Україна»), А.О. Рудик, В. Калантай ( фірма «Grohe»), О.М.Джевага (компаніїя  «УПОНОР»), О.І.Панченко (ТОВ «Гідросфера»), Троян І.О. та Просевіч В.(ТОВ «Сантехстиль).

Конкурсанти отримали грамоти,  дипломи та подарунки від фірми «Grohe».

Вітаємо учасників конкурсу та дякуємо майстрам виробничого навчання  Герасименку В.М. та Небилиці Д.М. за підготовку учнів до конкурсу.

IMG_2165