//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Ноябрь, 2017

Зустріч юнаків училища з представниками військового комісаріату

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

28 листопада, у рамках проведення заходів з нагоди відзначення річниці Гідності та Свободи, відбулася зустріч учнів, переважно юнаків, Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій із  заступником військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковником  Шишом О.О. та  військовим психологом, молодшим сержантом Чубенко-Савченко В.М.  У ході бесіди гості ознайомили учнів з порядком приписки юнаків до призовної дільниці,  військовими документами, які отримують юнаки, досягши призовного віку. Акцентували увагу на конституційному обов’язку кожного здорового юнака – захищати Вітчизну та привели приклади, що чекає на тих юнаків, які безпричинно ухиляються від військової служби.

Розкрили вимоги до прийняття на військову службу за контрактом та озвучили строки,  на які юнаки призиваються до лав Збройних Сил України:

18 місяців – для тих, хто не має диплома про вищу освіту;

12 місяців – для призовників, які встигли отримати диплом спеціаліста або магістра.

 

«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ ТА ЇХ ВЧИНКИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Тому, з 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи низкою заходів щодо вшанування героїв, які відстоювали на Майдані гідність та свободу українського народу, а також тих, хто зараз захищає та боронить нашу Державу. У нелегкий час для країни, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який  переплавив у собі холодний розум та палкі серця. Тому 23 листопада, в актовому залі нашого училища пройшла зустріч з волонтером громадської організації «Легіон Свободи»,  Собком Павлом Івановичем, який був активним учасником Революції Гідності, є заслуженим волонтером Черкаської області, та був нагороджений грамотою і медаллю Президента України.

IMG_3446

Година спілкування на тему: «Хто ти є, ЛЮДИНО?»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Бібліотека, Новини Училища, Психологічна служба

21 листопада в Україні відзначався День Гідності та Свободи, — знакова подія в історії України. У цей день  вшановують громадянський подвиг, патріотизм та мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Завдяки подіям, що розгорталися у центрі столиці, український народ відчув у собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

IMG_3746

День Гідності і Свободи

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Сьогодні український народ відзначає  річницю  Революції гідності і честі.

21 листопада 2013 року усі небайдужі вийшли на Майдан, а невдовзі до них приєдналися патріоти з усіх куточків України. Студентські протести, євроланцюг, лежачі пікети, марш мільйонів – народне обурення зростало з кожним днем.

Хроніка революції гідності – це літопис непокори вільних людей, їхньої боротьби за свободу, їхніх втрат та їхньої перемоги. Ціна перемоги була високою. І сьогодні Небесна сотня стала символом незгасимого вогню боротьби за права людини. Вони загинули за свою країну, за свій народ, а «справедливість», « гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їхнього життя.

І спортивні ігри м. Черкаси з настільного тенісу

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Фізичне виховання

18-19 листопада 2017 року проводилися І спортивні ігри м. Черкаси  з настільного тенісу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій здобула  почесне ІІ місце!!!

IMG_20171118_144610