//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 08.11.2017

«Репродуктивне здоров’я дівчини»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Бібліотека, Новини Училища, Психологічна служба

«Бережи одяг, доки новий, а здоров’я — доки молодий»

Народна мудрість

 

Природньо, що для суспільства, підтримання і збереження здоров’я підлітків відіграє пріоритетну роль. Адже від кожного наступного покоління залежить і інтелектуальне, і репродуктивне, і економічний, і моральний розвиток нашого суспільства. І, відповідно, до цього питання необхідно підходити вкрай відповідально. Тому, в рамках роботи Клубу «За здоровий спосіб життя», 07  листопада 2017 року пройшла година спілкування для дівчат на тему:  «Репродуктивне здоров’я дівчини», яку організували та провели практичний психолог Самарська Л.А. та завідуюча здравпунктом училища  Хижняк Н.В. Мета такої години спілкування допомогти дівчатам зрозуміти, що їхнє здоров’я та майбутнє залежить виключно від них самих та від способу їхнього життя. Медичний працівник закликала дівчат стримуватися від ранніх статевих відносин, які призводять до ранньої вагітності, дотримуватися інтимної гігієни, а у разі необхідності звертатися про допомогу до лікарів та дорослих.

IMG_3570

Відбір представників Учнівської ради самоврядування

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Організація учнівського самоврядування – добровільне об’єднання учнів, утворене для їхнього всебічного розвитку, самореалізації; вироблення навичок співпраці, управління; підтримки та забезпечення їх прав.

Головна мета самоврядування учнів – активізація роботи молоді, захист їхніх прав і інтересів; формування активної громадянської позиції, почуття відповідальності, свідоме ставлення кожного у вирішенні справ.

Головними принципами учнівського самоврядування є повага до особистої думки і гідності кожного члена самоврядування; відповідальність кожного члена самоврядування за виконання своїх обов’язків та доручень; виборність усіх керівних органів самоврядування.

Саме виборності керівного складу і було приурочене засідання учнівського самоврядування, яке днями відбулося в училищі.

Основним завданням учнівського самоврядування,  на чому  акцентувала увагу в.о. заступника директора з виховної роботи Лікаркіна О.Г., – є розвиток ініціативи та самореалізації кожного члена учнівського колективу.