//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 15.11.2017

«Тиждень безпеки дорожнього руху» в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

У березні 2010 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила резолюцію, якою проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Резолюцію підтримало 90 країн світу, включаючи Україну.

Відповідно до вимог листа управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації  «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», з метою виховання в учнів бережливого ставлення до свого життя і здоров’я, з 13 по 19 листопада 2017 року  в училищі було проведено тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом Тижня організовано:

1) урочисте відкриття Тижня;

2) інформаційну газета «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», у якій особливу увагу приділено використанню світлоповертаючих елементів, правилам дорожнього руху для велосипедистів, а також статистиці дорожнього руху  в Україні.

Проведено:

-  відкритий урок на тему «Безпека на дорозі – безпека життя» (викладач предмету «Правила дорожнього руху»);

- годину спілкування «Дорожні знаки знаємо – лихо оминаємо» (класні керівники);

- вікторину «Я – учасник дорожнього руху!»;

- конкурс загадок «Знаємо, вивчаємо, повторюємо» з тематики дорожнього руху;

- ігрове заняття з вирішенням проблемних ситуацій на тему «Пішохід і перехід», мета якого — навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації на дорозі та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

Протягом  тижня в бібліотеці діяла виставка тематичної літератури «Дорожня грамота»; проводилась широка роз’яснювальна та агітаційно-масова робота серед  учнів щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі.

З днем української писемності та мови!

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Щоденник тижня української мови та літератури

15

Україна подарувала світові безліч видатних спортсменів, учених, діячів культури і мистецтва, історичних особистостей. Їхні імена укотре дають привід гордитися нашою державою. Тому закінчити Тиждень української мови та літератури вирішили конкурсом учнівських проектів: «Відомі діячі мистецтва і літератури України». Учні І-ІІ курсів підготували виступи про Ліну Костенко і Леоніда Бикова, Катерину Білокур і Кузьму Скрябіна, а також про Святослава Вакарчука. Цікаві і змістовні презентації доповнювали уривки з художніх фільмів та кліпів. За визначенням журі перемогу отримала група №13 з проектом про Леоніда Бикова.

Цей захід був достойним завершенням тижня

 

Яке прекрасне рідне слово!

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Щоденник тижня української мови та літератури

Снимок

За ініціативою учнів училища вперше у закладі викладач української мови та літератури  Наумейко Н.В. провела  мовознавчий квест: «Я знаю українську». Така форма роботи  сприяє розвитку логічного мислення, уваги, спостережливості, Учні можуть практично застосовувати знання, здобуті на уроках, вчаться працювати у команді. У квесті брали участь 3 команди по 4 особи. За  розробленими маршрутами вони «відвідали» Літературну, Народознавчу станції, «побували» на станції Ерудитів і завершили свій шлях на Мовознавчій (кабінет української мови та літератури). До проведення мовознавчого квесту долучилися викладачі Галяс А.М., Лаур Л.Г. та бібліотекар училища Саранча Т.І. Завдання для учнів були нескладними, але цікавими: пояснити значення фразеологізмів, розв’язати мовні шаради, розгадати літературні загадки та інші.  Переможницею стала збірна команда І курсу. Вітаємо знавців мови!

За круглим столом провели засідання мовно-літературного гуртка «Джерело», обравши темою актуальне питання «Місце української мови і літератури в сучасному баченні учнів училища». У спокійній і доброзичливій обстановці гуртківці висловили свої думки щодо важливості в житті кожного вивчення української мови та літератури.

«Я вважаю, що сучасна молода людина повинна бути людиною, яка розуміє красу мови, вміє грамотно розмовляти і писати, влучно висловлювати свої думки.»

«На жаль, ми є свідками того, як комп’ютери заміняють  сучасній молоді   спілкування, вони позбавляють  можливості користуватися словом. Досить часто ми не вміємо знайти потрібні слова, щоб  передати свої думки, висловити почуття.»

«Я вважаю, що саме уроки мови і літератури якнайбільше сприяють духовному збагаченню людини, розвивають творчі здібності, естетичний смак.»

Саме питання мовної проблеми потрібно піднімати серед молоді.