//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 08.12.2017

Управління опаленням – невід’ємна частина знань і умінь монтажника

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Навчально-практичні центри, Новини Училища

Днями  на базі навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування  Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій відбулося чергове засідання Академії «Сантехстиль». Зяняття для монтажників будівельної сфери, майстрів виробничого навчання училища та учнів професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» провели фахівці фірми «SALUS Controls», яка спеціалізується на широкому асортименті інженерного обладнання і  нових технологій його використання, яке забезпечує високий рівень комфорту.

«Тиждень права» в Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

З 4  грудня 2017 року розпочався Тиждень права з нагоди відзначення 10 грудня — Міжнародного Дня прав людини.

На  загальній училищній лінійці  заступник директора з виховної роботи М.С.Підлісний  коротко розповів  про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, який сьогоднів має статус державного і носить характер національно-правової традиції, що  включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

На початкуТижня  організовано книжкову виставку «Мої права». Метою якої було сприяння розвитку в учнів правової культури та формування активної громадянської позиції.

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ В УКРАЇНІ»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Гуртожиток, Новини Училища, Психологічна служба

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані;

рабство і работоргівля забороняються в усіх видах»

Загальна декларація прав людини

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі становить близько 10-12 мільярдів доларів. Для злочинців – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я  і навіть життя…

IMG_3758

IMG_3760

Семінар координаторів НПЦ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Впродовж 6-7грудня на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» відбувся семінар з підвищення кваліфікації координаторів навчально-практичних центрів закладів професійно-технічної освіти.

Семінар організований Міністерством освіти і науки України спільно з Ресурсним центром ГУРТ у рамках реалізації українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

20171207_131749-min

З вітальним словом до учасників семінару та настановами щодо подальшої модернізації професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» виступив начальник відділу взаємодії  з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійної освіти МОН України  С.П. Коваленко.

У роботі семінару взяли участь Богдан Маслич, представник Ресурсного центру ГУРТ та Антон Шовковий — представник компанії «Geberit».

У ході семінару порушувалося ряд питань діяльності  навчально-практичних центрів, які створені як шляхом залучення до українсько-швейцарського проекту, так і тих, що створені за рахунок коштів державного бюджету. Проведено ряд тренінгів, направлених на розуміння необхідності заробляння коштів, та вказано шляхи реалізації поставленого завдання.

Цікавим і пізнавальним було спілкування між учасниками семінару.