//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 28.12.2017

ЗВІТ про навчально-виробничу діяльність ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» за 2017 рік

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Протягом 2017 року навчальний заклад працював над методичною метою «Створення практико-орієнтовного навчального середовища для якісної підготовки кваліфікованих робітників».

З метою досягнення цієї мети адміністрація училища постійно оновлює матеріально-технічну базу. Так, у 2017 році була створена лабораторія монтажу санітарно-технічного обладнання і устаткування.

Обладнання лабораторії з  монтажу санітарно-технічного обладнання і устаткування дозволяє виконувати державний стандарт з професії в повному обсязі та вийти на новий рівень підготовки робітників. Для зварювання поліпропіленових, поліетиленових та металевих труб у наявності є зварювальні апарати. Лабораторія облаштована 12-ма мобільними робочими місцями для відпрацювання навичок монтажу умивальників, унітазів, біде, різних видів радіаторів. Змонтовано діючий лабораторний стенд «ГЕРЦ» «Радіаторна та балансувальна арматура», стенд інсталяційних систем «ГРОЕ» та  стенд індивідуального опалення «КАН». У лабораторії планується встановити діючий стенд каналізаційної системи «РЕХАУ».

Проводяться заняття в новоствореному навчально-практичному центрі з професії «Маляр», створеного за підтримки соціального партнера ТМ «Тріора», представники якої є частими гостями  училища. Під час проведення уроків виробничого навчання та майстер-класів учні отримують знання і навики з сучасних технологій пофарбування поверхонь  різними фарбувальними сумішами.

Продовжуються ремонтні роботи в кабінеті теоретичного навчання та виробничій майстерні монтажу гіпсокартонних конструкцій.

Розпочато роботи зі створення центру з впровадження сучасних технологій ТМ «БудМайстер», а саме ремонт у майстерні штукатурних робіт.

На початок 2017-2018 навчального року було вирішено кадрове забезпечення навчально-виховного процесу шляхом прийняття на роботу сімох молодих майстрів виробничого навчання.  Досвідчені майстри виробничого навчання Герасименко В.М. та  Небилиця Д.М. пройшли підвищення кваліфікації  у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» та українсько-німецького «Професійна освіта в будівельній галузі України». Майстер в/н Герасименко В.М. був залучений Міністерством освіти і науки України до створення навчального посібника для учнів ПТНЗ професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Викладач спецдисциплін Кузіна М.С. розробила  робочий зошит з «Охорони праці», за що нагороджена Дипломом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області.

Впродовж року проводилися засідання методичного об’єднання майстрів виробничого навчання, Школи молодого майстра.

Невід’ємною складовою навчального процесу є виробниче навчання на виробництві та виробнича практика на кращих підприємствах м. Черкас та області. Коло об’єктів виробничої практики  постійно розширюється. До постійних партнерів, таких як ПП «Надія», ПП «Облагрохім-2000», ТОВ «Кролікофф», ПП «БАС-СЕРВІС» приєдналися нові підприємства: ТОВ «Юпітер БУД М 2017», ПАТ «Фрау Марта», ТОВ «Торговий дом ОПТАГРО». Обсяги навчально-виробничої діяльності за 2017 рік становлять близько 62 тис.грн.

Наразі ведуться перемовини з ПАТ «Азот» щодо співпраці стосовно проходження учнями виробничої практики та їхнє працевлаштування. Розпочато перемовини з будівельними підприємствами міста щодо впровадження дуальної форми навчання.

У ногу з часом

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

(діяльність педагогічного колективу впродовж 2017 року)

 Педагогічний колектив училища велику увагу приділяє удосконаленню навчально-методичної роботи, позаурочній роботі з учнями, підвищенню якості освіти і виховання учнів.

Дипломами навчально-методичного центру ПТО у Черкаській області  за кращу роботу, представлену  на обласну виставку педагогічних технологій, були нагороджені Кузіна М.С.; у номінації «Професійна підготовка» та  Галяс А.М. у номінації «Загальноосвітня підготовка». Робота Галяс А.М. була відзначена і на міській педагогічній виставці серед  загальноосвітніх навчальних закладів «Зернини педагогічного досвіду».

За підсумками обласного етапу конкурсу з виготовлення рекламно-профорієнтаційної продукції учнівський колектив училища посів ІІ-е місце..

Щорічно викладачі закладу беруть участь у конкурсі «Учитель року», у 2017 році участь у конкурсі брала викладач української мови і літератури  Наумейко Н.В., яка посіла ІІІ-е місце за підсумками І-го етапу Конкурсу.

З метою активізації творчої, пізнавальної діяльності учнів, педагогічні працівники приділяють велику увагу позакласні та позаурочній роботі, а саме: проведенню предметних тижнів; конкурсів фахової майстерності, гурткової роботи; участі у різноманітних обласних та Всеукраїнських конкурсах . За підсумками  обласного конкурсу на кращий дидактичний засіб навчання, виготовлений учнями професійно-технічних навчальних закладів, кращим визнано  діючий макет «Альтернативні джерела енергії», виготовлений учнями фізичного куртка (кер.Чумак Ж.Д.). Учні групи №5: Гичка І. В.; Тремба Є. Ф.;Лисечко В. В.нагороджені грамотою за творчий підхід та значимість конкурсної роботи «Альтернативні джерела енергії».

Викладацький та учнівський колективи не стоїть осторонь роботи МАН. У 2017 році на МАН представлена робота з екології (кер. Ніколюк О.С.) учня групи №1 Танцюри Владислава на тему: «Моніторинг чисельності голубоподібних міста Черкас».

Викладач української мови і літератури Наумейко Н.В. посіла ІІ-е місце в міському конкурсі з номінації «Учительські нариси». У Всеукраїнському конкурсі з математики «Кенгуру» 3 учні отримали сертифікати;  з англійської мови у конкурсі «Пазл» була відмічена участь учнів училища Халявіної Надії, Комендант Аліни, Сіляєва Сергія.

За підсумками обласного конкурсу «Стежками історичної спадщини регіону» (кер.Наумейко Н.В., Галяс А.М.), у номінації «За кращий проект про талановитих земляків», диплом І-го ступеня отримав Олефіренко Андрій, учень групи №4.

За краще висвітлення Тижня української писемності та мови в Інтернет-просторі у 2017 році колектив училища отримав  Подяку від навчально-методичного центру ПТО.

На міському  фестивалі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»  Субботова Марія  посіла перше місце  та  була нагороджена дипломом Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.

ЗВІТ про роботу МНПЦ СБТ за 2017 рік

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Головним завданням Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій (далі – МНПЦ СБТ), є отримання та впровадження новітніх будівельних технологій у навчально-виробничий процес шляхом тісної співпраці між підприємствами-виробниками сучасної будівельної продукції та  будівельними організаціями задля якісної підготовки кваліфікованих робітників.

Протягом 2017 року, у рамках функціонування МНПЦ СБТ проведено низку практичних та семінарських занять для учнів, майстрів виробничого навчання  училища.

Завдячуючи соціальним партнерам в училищі були проведені заходи професійного спрямування,а саме:

-семінар і майстер клас від компанії «Упонор ГмбХ в Україні»;

-семінари та майстер-класи  від ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер» для учнів професії «Штукатур», по 4 відповідно;

-семінар та майстер-клас від ТДВ «Сініат» для учнів професії

«Монтажник гіпсокартонних конструкцій»;

-семінари та  практичні заняття для учнів професії «Маляр», по 2 відповідно від ПП«ЗІП» ТМ «Тріора.

Впродовж року, в лютому та жовтні місяці було проведено «Тижні фахової майстерності» з професій «Штукатур», Монтажник гіпсокартонних конструкцій», Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Учасників конкурсу привітали гості училища – соціальні партнери: І.В.Засєдатєлєв, С.Медяник (ДП «ГЕРЦ-Україна»),  А.О. Рудик, В. Калантай

(фірма «Grohe»), О.М.Джевага (компаніїя  «УПОНОР»), О.І.Панченко (ТОВ «Гідросфера»), Троян І.О. та Просевіч В.(ТОВ «Сантехстиль).

Конкурсанти отримали грамоти,  дипломи та подарунки від фірми «Grohe».

У рамка Тижня фахової майстерності відбулися профорієнтаційні заходи «Дні відкритих дверей» для учнів загальноосвітніх шкіл міста та області.

Розширився ареал соціальних партнерів — підписано Угоду про співпрацю училища з представництвом «UPONOR» та «GROHE»  в Україні, на часі -  підписання  аналогічної Угоди з фірмою «REHAU”.

Відкрито Навчально-практичний центр сантехнічного обладнання і устаткування (далі – НПЦ СОІУ), у рамках Урядового проекту щодо модернізації професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», створеного за ініціативи  Міністерства освіти і науки України та підтримки соціальних партнерів:ДП «Герц-Україна», ТОВ «Акватерм», «КАН», «GROHE».

У квітні 2017 директор училища Молоцило В.О. брала участь у нараді Міністерства освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти Хобзея П.К., де презентувала навчально-практичний центр та звітувала про його змістовне наповнення.

На базі Навчально-практичного центру соціальним партнером училища – ТОВ «Сантехстиль» започатковано діяльність Академії для монтажників  будівельної галузі міста та учнів професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

У рамках діяльності Академії проведено ряд занять з фірмами-виробниками сучасного санітарно-технічного  обладнання, а саме:

-польською компанією «INVENA»,

-ДП «ГЕРЦ — Україна» (Австрія),

-фірмами: «REHAU(Німеччина),

-Wavin Ekoplastik(Чехія),

-«SALUS Controls»

-«GROHE»  (Німеччина), окремі з яких є соціальними партнерами навчального закладу.

За І семестр 2017/2018 н.р.на базі створеного навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування  пройшли навчання 90 учнів, стажування — 4 викладачі спецдисциплін та 3 майстри виробничого навчання.

На розвиток НПЦ СОІУ у 2017 році  соціальними партнерами надано навчальних матеріалів на суму понад 140 тис.грн.

Модернізація професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в училищі сприяла налагодженню співпраці з науковцями та студентами будівельного  факультету Черкаського державного технологічного університету.

На базі НПЦ СОІУ проведено ряд заходів, серед яких:

-нарада  керівників професійно-технічних навчальних закладів області під головуванням  начальника управління освіти і науки  обласної державної адміністрації В.В. Данилевського;

-нарада Міністерства освіти і науки України для керівників професійно-технічних навчальних закладів України  – учасників Урядового проекту;

-засідання методичного об’єднання для викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ будівельного профілю області.

Створення Навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування сприяє реалізації  завдань щодо впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного сантехнічного обладнання, інструментів і матеріалів  та вдосконалення практичної підготовки учнів. Як приклад  навченості – участь переможця Тижня фахової майстерності Валентина Задніпрянця у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  WorldSkills Ukraine.

Для підвищення  професійного рівня  майстрів виробничого навчання  та навченості кращих учнів соціальним партнером  ДП «ГЕРЦ Україна»  проведено навчальний семінар на базі фірми із залученням спеціалістів.

У 2019 році  делегація навчального закладу відвідала ХІХ Міжнародну виставку енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання,  сантехніки AquaThermKyiv, яка входить в топ-10 галузевих подій Європи, поряд з ISH (Франкфурт), Climatización (Мадрид), Chillventa (Нюрнберг) та виставку  інсталяторів з  монтажу систем опалення і водопостачання у рамках проведення фестивалю «InstallFestUkraine». Теоретична зона виставки передбачала ТЕСТ-ІНСТАЛЯТОРА,  де своїх фахові вміння перевірив майстер виробничого навчання Володимир Герасименко, пройшовши тестування на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з устаткуванням для опалення та водопостачання.

Діяльність навчального закладу впродовж 2017 року постійно висвітлювалася на сайті училища, частково — в освітньому порталі «Педагогічна преса» та в Центрі Черкаських медіа «Zmi.ck.ua». Окрім того, у 2017 році започатковано  видавництво  журналу  «На часі», 3 номери якого висвітлюють  різносторонню діяльність училища.