//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Январь, 2018

Інформаційно-просвітницька виховна година «Соборна,вільна і неподільна — моя Україна»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

У нашому закладі дбають про виховання цілісної особистості, що усвідомлює важливість українських традицій та символів державності. 21.01.2018 викладачем Галяс А.М. проведено інформаційну годину для учнів І-ІІІ курсів з відеофільмом про формування вільної, соборної та єдиної України. Ведуча пояснила, що Україна пройшла через багато перепон та захоплень різними іншими країнами за час свого існування. Наші пращури прагнули мати свою країну, яка не перебуває під володінням сусідніх країн. Ці мрії ми зустрічаємо у творах видатних українців – Лесі Українки, І.Франка, цього прагнули досягти козацькі гетьмани Б.Хмельницький та І.Мазепа.

Але лише у січні 1919 року, коли разом зібрались представники Західноукраїнської народної республіки від гір Карпатських до Кавказьких гір, які належали Українській народній республіці, це здійснилось. Їхньою вимогою було об’єднання етнічних земель у єдину державу. У Києві, під час зібрання багатьох делегатів Української національної ради ЗУНР, під прапорами та українськими гербами було оголошено про акт злиття окремих республік у соборну та вільну країну — Україну.

Наприкінці заходу учні мали можливість обмінятись враженнями та задати питання викладачу Галяс А.М.

IMG_4908 IMG_4897

 

ШТУКАТУР

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Абітурієнтам

Шановний абітурієнте!

Пропонуємо тобі розглянути нашу пропозицію щодо навчання в нашому навчальному закладі за професією «Штукатур».

Означена професія є затребуваною у будівельній індустрії. Без фахівців-штукатурів не обходиться жодне будівництво.

Сьогодні штукатур працює різними високотехнологічними сумішами. Виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності  та виразності.

У навчальному закладі створено усі необхідні умови для здобуття теоретичних знань, навиків та умінь з професії «Штукатур».

Більш детальніше пропонуємо тобі ознайомитися з професією переглянувши презентацію.

Зроби правильний вибір – стань професіоналом затребуваної професії «Штукатур»!!!

Натисніть тут щоб скачати презентацію штукатур

Г Р А Ф І К проведення державної кваліфікаційної атестації для учнів випускних груп ТУ №14,15,16

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»

 на  2017-2018  навчальний рік

групи,

професія

Дата, час, місце проведення державної кваліфікаційної атестації

   Майстер

виробничого навчання

Державна кваліфікаційна комісія
Група №15, «Монтажник гіпсокартонних конструкцій; лицювальник-плиточник» 23.02.2018, 09.00год. Каб. №1 Казаков В.О. Чуйко О.М., директор ПП СК «Мегастрой» (за згодою), голова кваліфікаційної комісії; -Ткач Л.А., в.о. заступник директора з навчальної роботи, заступник голови  кваліфікаційної комісії; Члени комісії: - Лось Я.О., майстер виробничого навчання; -  Ікерт Ю.О., майстер виробничого навчання; - Фурман О.Я., старший майстер.
Група №16, «Монтажник гіпсокартонних конструкцій; лицювальник-плиточник» 23.02.2018, 14.00год. Каб. №1 Молоцило М.П. Чуйко О.М., директор ПП СК «Мегастрой» (за згодою), голова кваліфікаційної комісії; -Ткач Л.А., в.о. заступник директора з навчальної роботи, заступник голови  кваліфікаційної комісії; Члени комісії: - Лось Я.О., майстер виробничого навчання; -  Ікерт Ю.О., майстер виробничого навчання; - Фурман О.Я., старший майстер.
Група №14, «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання» 23.02.2018, 09.00год. Каб.№2 Герасименко В.М. Згіблов О.Г., директор ТОВ » ГРУПА ВЕНЕТО» (за згодою), голова кваліфікаційної комісії; - Ростецька Л.М. заступник директора з навчально-виробничої роботи, заступник голови кваліфікаційної комісії; Члени комісії: - Хименко С.С., майстер виробничого навчання; - Герасименко В.М., майстер виробничого навчання; - Гриштопа П.П., викладач спецтехнології.

Державна кваліфікаційна атестація в навчальному закладі відбувається відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ (наказ Міністерства освіти і науки України від 30.05.2006 року №419) Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають ПТО (наказ Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства освіти і науки України від 31.12.1998 р. №201/469), робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників, згідно з наказом по училищу №12 від 15.01.2018 «Про проведення державної кваліфікаційної  атестації  учнів випускних  груп ТУ №14,15,16 в  2017-2018 навчальному році».

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Абітурієнтам

Шановний абітурієнте!

Нині ти стоїш перед вибором професії. Їх сотні, а вибрати потрібно лише одну, ту, яка допоможе реалізувати твої знання і втілити мрії, яка буде корисною для суспільства і принесе тобі матеріальні блага.

Ми пропонуємо тобі зупинити свій вибір на робітничій професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», яку можна здобути лише у нашому – Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій. І пам’ятай, що правильний вибір професії -– це вибір долі, це крок у майбутнє життя!

Більш детально ти можеш ознайомитися з професією, переглянувши презентацію професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Натиснути щоб скачати презентацію

Завершення різдвяного циклу свят

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

111111111111111Саме цій темі та  темі збереження пам’яті про звичаї та обряди наших предків. був приурочений виховний захід на тему «Святе Водохреще», підготовлений та проведений            17 січня викладачем хімії та біології Ніколюк О.С.

Свято в українській народній традиції завжди займало провідну роль, було  пов’язане з господарським життям та побутом українців. Кожне з них має свої особливості, традиції та обряди.

Ми собі не уявляємо Різдва без куті, Великодня — без писанки, Святої Троїці — без клечання, навіть називаємо це свято «Зеленими Святами». Всі ми відзначаємо свято Купала, на «Введіння» закликаємо щастя на майбутній рік, на «Катерини» кличемо долю, а на «Андрія», хто з нас не кусав галети (це великий корж із білого борошна) і яка дівчина не ворожила, чи вийде заміж цього року?

З тих пір, як Ісус прийняв хрещення,  і до нашого часу у пам’ять про хрещення Ісуса Христа 19 січня, ми святкуємо Водохреще. У церкві, а також на річці чи на озері після молитви віруючих Бог освячує воду, як колись освятив її Ісус. Свята вода, якщо з вірою прийняти її, допомагає хворим і здоровим, дає сили і зціляє від хвороб.

Під час виховного заходу звучали колядки та щедрівки, учні згадали як вітаються на Різдво Христове, Старий Новий Рік (свято Василя), Водохреще. Викладач розповіла про традиції, звичаї та обряди святкування Богоявлення.  Було переглянуто відео про наукові дослідження свяченої води, її цілющі властивості та про святкування великого свята у місті Черкаси минулого року.

Презентація