//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 29.01.2018

Захід – реквієм «Україною ми жили, за Україну полягли» до Дня пам’яті героїв Крут

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Наші учні постійно знайомляться з українськими пам’ятками та історичними хроніками. Цього разу спілкування було присвячено бою українських козаків під Крутами, що відбувся рівно сто років тому, 29 січня 1918 року. Проводив захід вчитель інформатики – Колісник В.П., розкрив тему  важливості цієї події для формування молодої української державності та укладання Брест-Литовського мирного договору.

27072299_1573304632764826_9134914155279663748_n

26993758_1573304649431491_8926636851097092351_n

Бій тривав близько п’яти годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії та чотирма сотнями київських курсантів та козаків «Вільного козацтва». Загиблим на полі бою хоробрим воїнам-українцям Павло Тичина присвятив вірш «Пам’яті тридцяти», яким висловив співчуння тим, хто потрапив у полон і були страченим. Голова Української Центральної ради Михайло Грушевський на похороні українських воїнів назвав їх героями, які загинули у нерівній боротьбі.

Такою ціною біля залізничної станції Крути оборонці української державності призупинили наступ противника та здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Поновити наступ російській Червоній гвардії на Київ прийшлося не залізничним шляхом, як планувалось, а на реквізованих селянських возах, запряжених кіньми.

Цей приклад мужності та готовності патріотів своєї країни віддати життя заради оборони Батьківщини був цікавим присутнім на заході учням І-ІІІ курсу. Після відео перегляду учні мали можливість обмінятись враженнями та задати питання Коліснику В.П.

Внесок соціальних партнерів у створення комфортних умов проживання учнів у гуртожитку

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Гуртожиток

Гуртожиток – це тимчасовий дім для тих, хто навчається у закладах освіти. Але умови утримання гуртожитків, на жаль, різні. Так, якщо у вишах за проживання в студентському гуртожитку студенти сплачують, то у  професійно-технічних закладах – проживання є безкоштовним. На утримання гуртожитків у цих закладах кошти також не передбачені. Ось і маємо виживати самотужки, створюючи для учнів комфортні і затишні умови проживання: душові кімнати, санвузли, кухні. Ми розуміємо, що саме гуртожиток і дотримання правил проживання у ньому, стають точкою відліку у дорослішанні особистості. А особливо ми дбаємо про учнів, для яких кімната в гуртожитку є єдиним їхнім  домом на період навчання – сиротам та дітям з малозабезпечених сімей.

Цьогоріч наші партнери – ТОВ «КАН» посприяли, аби ці учні мали для своїх потреб теплі і ніжні на дотик пледи, які прикрасять їхні ліжка.

Щиро дякуємо керівництву ТОВ «КАН» за багаторічну тісну співпрацю і виявлену турботу про учнів.

Превентивна робота Ради профілактики правопорушень з учнями та батьками

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Психологічна служба

Для покращення превентивної роботи з учнями, схильними до делінквентної та девіантної поведінки в училищі відбулося чергове засідання Ради профілактики правопорушень, куди були запрошені учні та їхні батьки. До складу Ради профілактики, крім представників навчального закладу, входять спеціалісти Служби у справах дітей – Добровольська А.А. та Івангородська Л.А., а також інспектор ювенальної превенції ГУНП–  Кучегурна Л.В., член батьківського комітету Бабко Л.В.

Метою зібрань Ради профілактики є безпосереднє спілкування з батьками, опікунами та учнями у форматі діалогу аби уникнути подальших негативних явищ у родині та забезпечити подальше навчання підлітків у нашому закладі. Члени Ради профілактики правопорушень як і класні керівники, майстри виробничого навчання зацікавлені у створенні комфортного навчального середовища для учнівської молоді. Відносно кожної окремої ситуації з учнем та батьками оговорюються етапи вирішення проблемних питань, пропонуються шляхи подолання перепон за участі практичного психолога Самарської Л.А. та соціального педагога училища Лікаркіної О.Г.

Запрошеним учням пояснюються їхні права та обов’язки  відносно відвідувань занять та успішності.

IMG_4976