//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Февраль, 2018

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

IMG_6064

26 лютого в училищі оголошено Тиждень правових знань.

Проведення Тижня правових знань направлено на підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти, набуття учнями необхідного рівня правових знань, формування в них поваги до права, забезпечення доступу до джерел правової інформації. Традиційно заходи на правову тематику проводяться в переддень відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня,.

Тиждень правових знань розпочався загальноучилищною лінійкою. У фойє училища підготовлена інформаційна газета, в приміщенні бібліотеки підібрана  книжкова виставка «Права жінок та дітей в Україні».

Тиждень  правових знань в училищі  носить характер міжнародної  правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

27 лютого класні керівники провели  бесіди  з учнями щодо ознайомлення їх з «Положенням Конвенції Організації Об’єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок».

Під час перерв, з метою підвищення рівня зацікавленості учнів до правових знань,  була проведена вікторина «Право – соціальна цінність та складова частина загальнолюдської культури».

Ми всі дедалі частіше чуємо і використовуємо слово «ґендер». Часто думають, що це поняття, яке торкається виключно захисту прав жінок. Проте це не так. У нашій країні прийнято закон про рівні права та можливості жінок і чоловіків. Отже, ґендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми.

 28 лютого  2018 року, в рамках Тижня правових знань, викладачем правознавства А.М. Галяс проведено виховний захід на тему: «Гендерна політика та гендерна культура», метою якого є просвітницької роботи з основ культури гендерної рівності.

Завдання педагогів навчити учнів розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності. А також сприяти формуванню гендерної культури та подоланню усталених стереотипів щодо ролі та місця жінок та чоловіків у суспільстві; виховувати соціально — компетентну, толерантну особистість.

 

 IMG_0701-min

IMG_0799-min

IMG_0836 (1)

Перший міський турнір з баскетболу на честь Героїв Небесної Сотні

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Фізичне виховання

     Фінальна частина  змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат, за програмою перших міських спортивних ігор серед професійно-технічних закладів на честь Героїв Небесної Сотні, закінчилася.

      За підсумком турніру срібними призерами стала команда нашого навчального закладу, учасники якої нагороджені почесними грамотами та медалями.

Висловлюємо подяку учасникам змагань, а саме:

Атамась Владиславу, група №1

Заблуді Богданові, група №16

Курсіну Владиславу, група №3

Веляді Олександру, група №5

Трембі Єгору, група №5

Сафтенко Владиславу, група№16

Задніпрянцю Валентину, група№15

Шерстюку Владиславу, група №7

Гичкі Іллі, група №5

28458565_721156141414033_533487749_n

ДКА для учнів випускних груп училища – завершальний етап навчального процесу

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

     Одним з найважливіших показників якості професійної підготовки учнів ПТНЗ є Державна кваліфікаційна атестація, коли учні мають можливість показати свої знання, вміння та навички, які вони здобули під час навчання у стінах навчального закладу.

    Державна кваліфікаційна атестація в училищі, яка відбулася 23 лютого ц.р. для учнів груп ТУ №№14,15,16, проводилася відповідно до Положення «Про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту», затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти України від 31.12.1998 №201/469.

Перші міські спортивні ігри з баскетболу

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Фізичне виховання

    З 20 лютого 2018 року розпочалися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою перших міських спортивних ігор серед професійно-технічних закладів на честь Героїв Небесної Сотні.

Ігри служать як засіб фізичного виховання і як метод організації дитячого колективу.

Спортивні змагання з баскетболу проводяться з метою виявлення найсильніших команд професійно-технічних закладів.

Команди, зустрічаючись між собою, обмінюються досвідом і підвищують клас гри. Добре організовані змагання матимуть велике виховне значення, сприятимуть розвитку моральних і вольових якостей учасників.

27972869_1425421910901357_6900417904525514280_n

28313810_718917811637866_1897989932_n

ДОСЯГНЕННЯ І НАГОРОДИ соціального партнера — ТОВ «ЗІП» ТМ «ТРІОРА»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини соціальних партнерів

завантаження

ЖИТТЯ ДАЄТЬСЯ ОДИН РАЗ І ПОТРІБНО ВСТИГНУТИ

В НЬОМУ УСПІШНО РЕАЛІЗУВАТИСЯ!

О.І. Захорольський

Це життєве кредо директора виробництва, організатора широко відомого ТОВ «ЗІП» невіддільне від завдання навчального закладу –   якісної підготовки конкуренто-спроможного фахівця будівельної сфери, виконання якого значною мірою залежить від співпраці з соціальними партнерами, одним з яких є для нас – ТОВ «ЗІП» ТМ «ТРІОРА».   Досягнення  ринкової позиції компанії  ЗІП стало можливим завдяки тісній співпраці зі споживачами, які довіряють високоякісній продукції. Для того, щоб весь виробничий цикл відповідав вимогам міжнародних стандартів, було вирішено впровадити Систему управління якістю ISO 9001: 2008. Отриманий Сертифікат підтвердив, що продукція підприємства відповідає вимогам всіх процедур під час виробництва. ZIP стала переможцем престижних національних конкурсів — «ТОП-100 кращих товарів України», «Краща лакофарбова продукція», «Слов’янський базар», тощо. На додаток до національних конкурсів, компанія отримала нагороди за внесок у розвиток міста Дніпродзержинськ. 111111

Продукція компанії ZIP-це є найвища якість за доступною ціною.

Однією з 5-ти торгових марок підприємства є

zip_tm1

Ми вдячні керівництву ТМ «ТРІОРА» за плідну співпрацю.