//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 05.02.2018

ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

З метою популяризації вивчення природознавчих предметів, розвитку здібностей учнів, виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища з 5 по 9 лютого в училищі проводиться Тиждень хімії та біології.

 HnlDN98I-Ck

Тиждень хімії та біології, як і предметний тиждень з будь-якого навчального предмету, – захід масовий, в якому бере участь кожен учень, а викладач докладає максимум зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх учнів, незалежно від їх рівня досягнень.

У понеділок, 5 лютого, на лінійці було оголошено про відкриття «Тижня хімії та біології», який присвячений поглибленому вивченню металів. Учні ознайомились з планом проведення тижня, конкурсами і умовами їх проведення. А яскрава інформаційна газета, присвячена предметному тижню – висвітлила інформацію про Д.І. Менделеєва – вченого світового масштабу,  вислови вчених-хіміків та біологів, філософів, а також цікавинки в області хімії та біології.

Для розвитку логічного мислення та актуалізації знань з хімії та біології, а саме теми «Метали», учні відгадували вікторину«Загадкові метали». Найбільше правильних відповідей дали учні ІІ курсу групи №6, №21 та І курсу групи №2.

IMG_5099 IMG_5060

Інформаційна година на тему: «Обережно! Інфекційні захворювання кір та дифтерія!»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища, Психологічна служба

В Україні на початок 2018 року склалась небезпечна ситуація з захворюваністю на кір. Зараз ще не закінчився спалах кору, але лікарі вже прогнозують страшніше захворювання – дифтерія.

Саме з метою попередження цих хвороб, 5 лютого ц.р.  для учнів училища була проведена загальна інформаційна година на тему: «Обережно! Інфекційні захворювання кір та дифтерія!».

Зав.здравпунктом училища Хижняк Н.В. розповіла учням про дифтерію, кір і пояснила, як уберегти себе від цих хвороб.

IMG_5083

IMG_5086

Кір – не тільки дитяча хвороба, дорослі також можуть захворіти і, захворювання  у них перебігає в більш тяжкій формі. За своїми клінічними проявами вона схожа на гострий тонзиліт (ангіна) та інфекційний мононуклеоз. На перших стадіях захворюваності  можуть збільшуватись мигдалини чи лімфатичні вузли, характерне підвищення температури тіла до 39.0, наявний наліт в горлі чи в ротовій порожнині, погіршення загального стану, нежить, сухий кашель, сиплість голосу, кон′юнктивіт, світлобоязнь. Вірус кору дуже летучий, передається від хворого повітряно-крапельним шляхом (при кашлі, чханні та інше).

Дифтерія — бактеріальне інфекційне захворювання специфічною бактерією, передача якої (зараження) здійснюється повітряно-крапельним шляхом. Характеризується дифтерія поразкою слизової зіву, гортані, носа і токсичними ураженнями нервової і серцево-судинної систем.

При перших проявах цих хвороб слід негайно ізолювати хворого, та звернутись до лікаря.

Єдиний і найдієвіший спосіб захиститися від таких інфекційних захворювань – це вакцинація.

Крім того, слід дотримуватись гігієни рук, часто провітрювати приміщення, уникати великого скупчення людей, — зауважила Наталія Вікторівна.

Щеплення, гігієна та здоровий спосіб життя є запорукою профілактики захворювань на більшість інфекційних хвороб.