//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 20.02.2018

Неординарний дизайн та висока якість товару «Grohe»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини соціальних партнерів

СнимокЧеркаське вище професійне училище будівельних технологій – навчальний заклад, який вбачає перспективу розвитку шляхом модернізації професій.

Так, у 2017 році ми уклали угоду про співпрацю з німецькою компанією «Grohe».

Німецька компанія «Grohe» входить в число найбільш відомих виробників дрібного сантехнічного обладнання, як змішувачів, душових систем, аксесуарів для душових кабінок та ін.. На її долю припадає понад 8 % від усього світового ринку подібних товарів.

Неперевершений дизайн, інновації та якість об’єднуються в бренд Grohe. Понад вісімдесят років «Grohe» крокує до вершини світової слави,  розширюючи асортимент  і дивуючи споживачів неординарним дизайном та  незмінно високою якістю. Фахівці компанії активно працюють над вдосконаленням своєї продукції. Перелік  товарів сантехнічної арматури під логотипом  «Grohe» постійно розширюється. Зразки цих товарів представлені на діючому інсталяційному стенді, презентованому компанією «Grohe» навчально-практичному центру сантехнічного обладнання і устаткування училища для навчальних цілей.

На офіційному сайті «Grohe»  ви завжди можете ознайомитися з довговічними душовими  гарнітурами, оригінальними змішувачами, декоративними аксесуарами, функціональними товарами для кухні, ергономічними вбудованими системами для туалетів і  іншим корисним і актуальним товаром.

До послуг зацікавлених – «Каталог Grohe 2018», який  вміщує близько 1000 моделей сантехнічних товарів.

День Героїв Небесної Сотні

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота

 IMG_5598

 20 лютого 2018 року, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні,  з метою реалізації  Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, формування патріотичних почуттів, національної свідомості, поваги та шанобливого ставлення до захисників Вітчизни – Героїв Майдану, воїнів АТО, воїнів – інтернаціоналістів, виховання духовних, морально – етичних цінностей, любові до України, рідного краю, посилення уваги до патріотичного та духовного  виховання учнівської молоді на прикладах героїв минулого, формування у неї історичної пам’яті, в училищі пройшов

фестиваль патріотичної пісні «Пам’ять єднає покоління».   Учасники його продемонстрували свій творчий потенціал. У фестивалі взяли участь Ложка Віталій Борисович – підполковник, воїн-інтернаціоналіст, представник обласного осередку Української спілки ветеранів Афганістану та Кутній Олександр Володимирович, старший сержант, командир відділення взводу розвідки в зоні АТО.

20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

       20 лютого, в рамках проведення фестивалю патріотичної пісні «Пам’ять єднає покоління» в училищі проведено виховний захід «Пам’ять поколінь», приурочений вшануванню подвигу  учасників Революції Гідності, учасників бойових дій на території інших держав, воїнів АТО  та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

IMG_5602

        Захід організовано з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до України.

       До участі в заході були запрошені: представник обласного осередку української спілки ветеранів Афганістану- підполковник Ложка Віталій Борисович та воїн  АТО – старший сержант Кутній Олександр Володимирович. .

Неординарний дизайн та висока якість товару «Grohe»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Снимок     Німецька компанія «Grohe» входить в число найбільш відомих виробників дрібного сантехнічного обладнання, як змішувачів, душових систем, аксесуарів для душових кабінок та ін.. На її долю припадає понад 8 % від усього світового ринку подібних товарів.

Як вибрати колір фарби для стін: поради професіоналів

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини соціальних партнерів

2

Виховання та навчання  – два види діяльності, які проходять через усе життя суб’єкта, у процесі яких він безперервно  розвивається, набуває досвіду колективної і індивідуальної діяльності. Розвитку сприйняття красивого учнями професії «Штукатур. Лицювальник-плиточник» сприяє співпраця навчального  закладу із соціальним партнером – Фабрикою будівельних сумішей «БудМайстер». Ми завдячуємо їм за співпрацю, за цінні рекомендації і вкрай важливу професійну інформацію.

Снимок

Як правильно вибрати колір фарби для фарбування стін в квартирі чи офісі? Виявляється, не так-то й просто. Наприклад, недостатньо представити свій улюблений колір і відправитися за покупкою відповідного лакофарбового матеріалу в будівельний магазин. Продавець вручає Вам палітру багаточисленних відтінків одного кольору і просить вибрати один із сотні майже однакових. Ви вибираєте, а через день після фарбування, вибрана Вами фарба Вас не влаштовує

Першочергово необхідно знати, як фарба отримує свій колір.

На полицях будівельного магазину стоїть фарба для стін і стель лише білого кольору. Справа в тому, що виробник може запропонувати тисячі кольорів і відтінків, що не уможливлює їх розміщення на торгівельних площах. Як варіант — наявність в торгівельній мережі спеціальних комп’ютерів-автоматів (колорувальних машин), які для  створення необхідного відтінку змішують необхідну кількість різних пігментів. Пастельні відтінки отримуємо з білої фарби, так званої бази А, а яскраві і насичені – із напівпрозорої основи бази С.

ТМ «БудМайстер» пропонує серію фарб «БАРВИ» для декоративного оздоблення інтер’єру.

Фарба БудМайстер БАРВИ-60 на основі водної дисперсії акрилових смол, мінеральних наповнювачів і пігментів використовується для обробки поверхонь стін і стель всередині будівель і споруд. Продукт застосовується на мінеральних основах, таких як бетон, цементно-вапняна, цементно-піщана штукатурка, гіпсових поверхнях, а також для фарбування шпалер, деревоволокнистих, деревостружкових і гіпсокартонних плит. Утворює суконно-матове покриття, яке допускає легку вологу чистку і ремонтне перефарбування.

Фарба БудМайстер БАРВИ-60 МАТЛАТЕКС призначена для внутрішніх робіт, готова до застосування, стійка до стирання, вологостійка, еластична, зручна у застосуванні, витримує більше 5000 циклів стирання. Витрата матеріалу залежить від типу оброблюваної поверхні, становить близько 0,1 л/м2.

Фарби білого кольору і потребують тонування. Випускаються в пластикових відрах двох об’ємів: 10 л і 5 л. Палітра кольорів допускає більше 200 можливих відтінків.

Володіючи цією інформацією наші учні і випускники зуміють правильно підібрати потрібний опоряджувальний матеріал.

Вдалого вибору !