//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 06.04.2018

«Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

   З метою підвищення рівня мінної безпеки учнів, захисту їх від вибухонебезпечних предметів та з нагоди відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної  з розмінуванням, для учнів училища  відбувся виховний захід на тему: «Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки».

   До участі в заході були запрошені  експерти  Черкаського науково – дослідницького експертного центру МВС України: головний судовий експерт – вибухотехнік відділу вибухотехнічних досліджень Кривокінь Сергій Анатолійович та експерт – вибухотехнік.

  Фахівці наочно дали характеристику протипіхотним мінам різних типів, снарядам, гранатам, іншим вибухонебезпечним предметам та розповіли про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети.

  Під час бесіди акцент було зроблено на тому, як убезпечити себе та інших від такого виду загрози.

«Репродуктивне здоров’я молоді та планування сім’ї» — один із напрямків виховання молоді

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Гуртожиток

  Наше майбутнє – це наша молодь, тому у рамках проведення тижня  здорового способу життя, було проведено зустріч з представником БО «Сила доброти», тренером української організації «АСЕТ» Кам’янецьким С.В. Зустріч була присвячена обговоренню з підлітками питань репродуктивного здоров’я, чинників, які впливають на збереження здоров’я та уявлень підлітків про планування сім’ї.

  Молоді дівчата та хлопці ще не мають досвіду у плануванні відносин з партнером, іноді не замислюються над тим, чого саме вони прагнуть, тому наведені лектором особисті приклади, історії з життя інших людей «про справжнє кохання, яке може чекати» були цікаві підліткам. Основними тезами спілкування були:

-  бережіть себе для коханої людини;

-  будьте обачними та відповідальними у стосунках;

-  відмовляйтесь від вживання алкоголю та наркотиків, бо це провокує негативні наслідки (випадковий секс, небажану вагітність, хвороби);

-  думайте про те, як зберегти здоров’я, тому що це важливо.

За відгуками учнів ця інформація була корисною і заставила замислитись над питанням власної поведінки з протилежною статтю.

DSC02405

Заняття з елементами тренінгу «Бережи здоров’я – бережи життя, що дано людині»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

    Найважчим у житті кожної людини є підлітковий вік: становлення особистості, переосмислення ціннісних орієнтацій. Крім цього, відбуваються зміни гормонального фону у зв’язку з активним статевим розвитком. Гормональний дисбаланс є причиною частої зміни настрою, нападів агресії або депресії. Тому так часто зустрічається суїцид підлітків, причини якого можуть бути найрізноманітнішими. Тому, з метою профілактики суїцидальної поведінки серед учнівської молоді, 04.04.2018 для учнів, які мешкають у гуртожитку було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Бережи здоров’я – бережи життя, що дано людині». Заняття провела практичний психолог Самарська Л.А.

Відпрацювання дій персоналу гуртожитку при умовній надзвичайній ситуації (пожежі)

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Гуртки, Новини Училища

  З метою поглиблення практичних знань, умінь і навиків персоналу гуртожитку щодо ліквідації надзвичайної ситуації та її наслідків (пожежі)  у ДНЗ «ЧВПУБТ» було відпрацьовано заходи з ліквідації пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, проведення розвідки та евакуації  учасників навчально-виховного процесу, надання першої медичної долікарської  допомоги  умовно потерпілим — мешканцями гуртожитку.