//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Март, 2019

«Соціальні і особисті чинники вживання психоактивних речовин молоддю»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

   Серед молоді часто обговорюється тематика відпочинку і проведення вільного часу у компанії, де прийнятним є споживання алкоголю разом з енергетичними напоями та тютюнопалінням. Нажаль, ще актуальним є міф про те, що без цих психоактивних речовин немає розслаблення та повноцінного відпочинку.

  «Соціальні і особисті чинники вживання психоактивних речовиня молоддю», -  тематика спілкування   соціального педагога Лікаркіної О.Г., представника ВБО «АСЕТ» Романова К.В., вихователь гуртожитку Чувакіна О.В. з учнями, яка відбулася 27березня ц.р.

    Серед основних питань, які були розглянуті у ході спілкування, це:

-формування особистого ставлення до вживання/невживання психоактивних речовин;

-проявлення власної позиції (відмови, не підтримання пропозицій випити чи викурити цигарку), якщо ти ведеш здоровий спосіб життя і не прагнеш комусь і щось доводити;

-усвідомлення того, що палити і випивати алкогольні напої – це вже НЕ МОДНО!;

-найкращий відпочинок – це компанія однодумців і спільне планування часу на цікаві квести, походи, екскурсії та інше;

- шкода від вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, яка наноситься організму підлітка у період інтенсивного росту та розвитку.

   Учні училища мали можливість переглянути відеофільм, задати питання про негативний вплив енергетичних і слабоалкогольних напоїв на організм підлітка та усвідомити їх пагубний вплив, що може призвести  до інтоксикації і лікування в умовах стаціонару медичного закладу.

 

Цивільний захист – важливе питання в освіті

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Щоб правильно діяти, необхідно

багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

    27 березня, з метою надання методичної і практичної допомоги щодо якісної організації цивільного захисту, для коллективу закладу освіти було проведено семінарське заняття за участю  Германа М.М., спеціально призначеної особи з питань цивільного захисту управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

    Учасники семінарського заняття в черговий раз ознайомилися з нормативно-правовими документами з питань цивільного захисту та структурою закладу освіти щодо його організації.

     Питання цивільного захисту є надзвичайно актуальними в наш час, особливо у закладах освіти, – наголосив М.М. Герман.

Кожна краплина має значення

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Жива вода дає життя,

                                                                   Всьому живому в світі,

                                                                  Якщо живе жива вода,

                                                             Тоді життя у квіті.

Л.Забашта

    22 березня, за ініціативи і під егідою Організації Об’єднаних Націй, відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Вода – унікальна речовина, основа всіх живих організмів на планеті.

   Всесвітній день водних ресурсів проводиться щорічно з метою зосередити увагу на важливості доступу до прісної води, а також пропагувати методи сталого використання прісноводних ресурсів. Адже вода на Землі – буквально означає життя.

   З нагоди Всесвітнього дня води, викладачем хімії та біології Ніколюк О.С. для учнів проведено конференцію. Під час заходу було наголошено про важливість води для навколишнього середовища та людства в цілому. У рамках конференції учні почерпнули цікаву інформацію — відеоматеріал про українські річки, дбайливе ставлення, охорону водних ресурсів та про їх раціональне використання.

  У ході конференції учні ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» отримали пам’ятки «Бережіть воду!», з яких дізналися про прості кроки, направлені на   збереження та економію водних ресурсів, які може зробити кожен.

Полонені, але нескорені

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

      Учні ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» долучилися до оголошеного Організацією «Всесвітній рух патріотів України» флешмобу на підтримку захоплених ФСБ Росії українських моряків, поблизу Керченської протоки наприкінці листопада 2018.

      Вишикувавшись на площадці, учні, тримаючи в руках папір кольору державного прапора, утворили фігуру «якір», яка уособлює надію на порятунок.

      «Ми, в числі небайдужих українців, сподіваємося на повернення хлопців на Батьківщину, і в такий спосіб підтримуємо їх», – заявили учасники флешмобу.

IMG_6046

 

«Сучасні заклади освіти» – головна подія освітньої галузі

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

   На базі Київського Палацу дітей та юнацтва впродовж 14-16 березня 2019 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» , в рамках якої відбулися конференції, презентації, майстер-класи та семінари.

     Щорічна освітянська виставка направлена на пошук шляхів поліпшення якості національної освіти та розвиток міжнародної.

   З презентацією учасників означеної виставки, особливо професійних (професійно-технічних) закладів, ознайомилися і представники педагогічного колективу училища, відвідавши її 15 березня.