//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Ноябрь, 2019

Флешмоб «Червона стрічка»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

      Напередодні Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, наша небайдужа учнівська молодь провела загально-училищний флешмоб «Червона стрічка» до якого долучилися всі учасники освітнього процесу . Червона стрічка є символом боротьби зі СНІДом та нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без ВІЛ/СНІДу.

WorldSkills Ukraine

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Відкриті уроки, Новини Училища, Учнівська сторінка

Сьогодні освітянська родина Черкащини вітала учасників I етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Гідне друге місце у компетенції «Кладка цегли» здобув Назар Давиденко. Майстер виробничого навчання Микола Сириця.  

Захід з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища, Психологічна служба

25 листопада напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю у навчальному закладі відбувся захід за участю директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради – Олега Гудзенка та голови громадської організації «Життя без бар’єрів» Лесі Валяєвої, які в свою чергу провели відеолекторій для здобувачів освіти з інклюзивних груп та осіб з інвалідністю.

У закладі освіти є три групи дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються за професіями: «Штукатур; маляр» та «Плодоовочівник — квітникар», яким була надана інформація щодо прав осіб з інвалідністю.

Подібні заходи дозволяють не тільки розширити співпрацю з громадськими активістами та представниками державних установ, але й планування подальших кроків щодо захисту прав, гідності та благополуччя осіб з інвалідністю, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному та культурному житті.

ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Методична робота, Новини Училища

Відповідно до планів роботи методичних комісій та з метою вивчення педагогічного досвіду, показу передових форм і методів навчально — виховної роботи, аналізу дидактичної ефективності використання технічних засобів навчання та застосування ІК, узагальнення прийомів наукової організації та контролю якості навчального процесу, застосування нових педагогічних технологій, прийомів і методів викладання, атестацією педагогічних працівників училища з жовтня викладачами училища проводяться відкриті уроки.

«Міс і Містер училища»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

    20 листопада 2019 року у ДНЗ Черкаське вище професійне училище будівельних технологій, відбувся конкурс «Міс і Містер училища», який подарував глядачам шалену порцію краси, грації та харизми.

   12 найкрасивіших, найталановитіших, найсміливіших представників учнівської молоді боролися за звання «Міс і Містер училища». Дівчата та хлопці старалися бути собою, бути щирими, усміхненими та яскравими.

   Після феєричних виступів компетентне журі визначило найкращих з великої кількості обдарованих учнів.

   «І знову на сцені кращі з кращих! Це було свято краси, харизми та інтелекту. «Пам’ятайте шлях до перемоги – це вже перемога!» – зазначив директор училища                                Олександр Саюн.

    За підсумками конкурсу переможцями було визначено: Міс училища – Лисенко Алла та Містер училища – Кузнецов Ігор.

    Усі учасники були найкращими, дарували  глядачам свято та радість, натомість отримали море оплесків, щирих вражень, позитивних емоцій та солодких подарунків.

    Вітаємо усіх конкурсантів, а особливо переможців!