//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for Ноябрь, 2019

Флешмоб «Червона стрічка»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

      Напередодні Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, наша небайдужа учнівська молодь провела загально-училищний флешмоб «Червона стрічка» до якого долучилися всі учасники освітнього процесу . Червона стрічка є символом боротьби зі СНІДом та нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без ВІЛ/СНІДу.

«Міс і Містер училища»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

    20 листопада 2019 року у ДНЗ Черкаське вище професійне училище будівельних технологій, відбувся конкурс «Міс і Містер училища», який подарував глядачам шалену порцію краси, грації та харизми.

   12 найкрасивіших, найталановитіших, найсміливіших представників учнівської молоді боролися за звання «Міс і Містер училища». Дівчата та хлопці старалися бути собою, бути щирими, усміхненими та яскравими.

   Після феєричних виступів компетентне журі визначило найкращих з великої кількості обдарованих учнів.

   «І знову на сцені кращі з кращих! Це було свято краси, харизми та інтелекту. «Пам’ятайте шлях до перемоги – це вже перемога!» – зазначив директор училища                                Олександр Саюн.

    За підсумками конкурсу переможцями було визначено: Міс училища – Лисенко Алла та Містер училища – Кузнецов Ігор.

    Усі учасники були найкращими, дарували  глядачам свято та радість, натомість отримали море оплесків, щирих вражень, позитивних емоцій та солодких подарунків.

    Вітаємо усіх конкурсантів, а особливо переможців!

ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Методична робота

     Відповідно до планів роботи   методичних комісій та з метою вивчення педагогічного досвіду, показу передових форм і методів навчально — виховної роботи, аналізу дидактичної ефективності використання технічних засобів навчання та застосування ІК, узагальнення прийомів наукової організації та контролю якості навчального процесу, застосування нових педагогічних технологій, прийомів і методів викладання, атестацією педагогічних працівників училища з жовтня викладачами училища проводяться відкриті уроки.

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Предмет математики настільки серйозний, 

що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим.

Блез Паскаль

          Завдання кожного викладача не лише дати знання та сформувати навички, а й зацікавити учнів своїм предметом. Тому з 18 по 22 листопада в училищі був проведений Тиждень математики. Під час Тижня  проходили різні розважальні та пізнавальні заходи: «Математичний квест», урок-подорож «Цікава математика» ,  конкурсно — розважальна програма «Хто зверху?», математична гра «Щасливий випадок», протягом тижня працювала «Математична вітальня».

     Активну участь у проведенні Тижня прийняли  учні: Новіков Андрій, Товкач Тимофій, Рибкін Юрій, Виговський Сергій, Сіленко Вадим, Веремчук Антон, Гончаренко Катерина,  Долгіх Олександра,  Дорогін Тетяна, Кузьменко Таміла, Бондарчук Юлія, Пак Нікіта, Лушніков Дмитро, Папушняк Валентин. Адже будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

«Толерантність. Це стосується кожного! »

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Гуртожиток, Новини Училища

І в жилі, як на полі мінному,

Я просила у цьому сторіччі

Хоч би той магазинний мінімум:

«Люди, будьте взаємно  ввічливі!»

Як би на те моя воля, написала я скрізь курси вами:

так багато на світі горя,

Люди! Будьте взаємно красивими

(Ліна Костенко)

 

    Щорічно 16 листопада 2019 року відзначають Міжнародний День толерантності, до цього дня був приурочений захід на тему: «Толерантність. Це стосується кожного!»

      У ході заходу, практичний психолог Самарська Л.А. звернула увагу учнів на необхідність підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та готовності прийняти інших людей, їхні погляди, звички, такими якими вони є.