//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 05.12.2019

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Національно-патріотичне виховання, Новини Училища

    Вітаємо всіх з Днем волонтера. Всіх хто небайдужий до долі нашої неньки України! Волонтерський рух – це явище унікальне! У надзвичайно складний період для держави, саме цей рух об’єднав суспільство, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем та потреб держави. Пишаємось тим, що у нашому навчальному закладі працює і робить добру справу Юрій Кулик, для якого волонтерство стало способом життя, роблячи свій внесок для захисту та перемоги України. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто присвячує свій талант, час та енергію для допомоги іншим. Разом до перемоги, відстоїмо своє святе право на гідне життя у вільній, процвітаючій Українській державі. Слава Україні! Героям слава!

72637640_461113081210653_1129210081087324160_n 78130120_149996276338958_4690926799238987776_o

«Пам’ятаємо про небезпеку ВІЛ/СНІДу» до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІД

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища, Психологічна служба

     Молодь будівельного училища 2 грудня долучилася до інформаційних заходів від Центру громадського здоров’я ( раніше «Черкаський обласний центр з профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД»), що проводилися спеціалістом вищої категорії, медичним психологом Демартіно Анною з теми «Базова інформація про небезпеку ВІЛ». Під час спілкування підлітки почули багато нової інформації про особливості інфікування, міфи щодо ВІЛ, сформованість навичок безпечної поведінки. Здобувачам освіти були продемонстровані швидкі тести та аргументовано розказано про важливість проходження тестування на ВІЛ і гепатити. Дякуємо за співпрацю!

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

    3 грудня на честь Міжнародного дня осіб з інвалідністю виявилось святом краси та подарунків для двадцяти трьох наших дівчат від представників закладу «Promakeup», які створили у студії візажу передноворічну святкову атмосферу та навчали юних красунь доглядати за власною зовнішністю. Кожна з наших учениць отримала безкоштовний мейкап, укладку волосся і рекомендації по використанню косметичних засобів від майстрів Онофрій Марія, Забачова Марина, Жалдак Олександра і Арутюнян Шагане. Всі учасниці заходу вперше в житті мали можливість поспілкуватися з стилістами — візажистами і отримати від них майстер клас. Також серед дівчат була розіграна лотерея, яка дозволила всім отримати у подарунок сертифікати на візаж, сертифікати на проходження огляду у офтальмолога, маски для обличчя та багато інших цінних призів. Чарівну атмосферу заходу можна відчути зі світлин фотографа Людмили Скринської і соціального педагога училища Лікаркіної Оксани. Такий захід відбувся завдяки натхненню від директора училища Саюна Олександра Васильовича, який запрошує співпрацювати з закладом освіти небайдужих та ініціативних людей. Ми висловлюємо вдячність за організацію і проведення такого прекрасного заходу Єгоровій Людмилі Володимирівні та Рибченко Олександру Володимировичу за Ваше прагнення робити світ прекраснішим та дарувати чудові емоції молоді.

Просвітницький захід «Протидія торгівлі людьми»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Психологічна служба

    Щороку 2 грудня світ відзначає Міжнародний день боротьби з рабством. Метою цього Дня є викорінення всіх форм сучасного рабства. Оскільки за оцінками експертів щорічно майже 2 мільйони людей стають «живим товаром». Ось і ми долучились до відзначення цього Дня, провівши просвітницький захід на тему: «Протидія торгівлі людьми». Практичний психолог Самарська Л.А. разом з ученицею ІІ курсу, групи № 3, Шкарубою Вірою (яка в свою чергу пройшла тренінг «з підготовки тренерів по проведенню заходів з протидії торгівлі людьми», та отримала відповідний сертифікат), розповіли про форми, види та ознаки торгівлі людьми, а також як убезпечити себе від потрапляння в ситуації торгівлі людьми. Переглянули відеофільм «Життя на продаж» та розповсюдили брошури серед здобувачів освіти.