//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 24.09.2021

Майстер клас від «Монтажників гіпсокартонних конструкцій»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Навчально-практичні центри, Новини Училища

    У рамках участі закладу освіти  у конкурсі проєктів «Мій заклад професійно-технічної освіти будує енергоефективну Україну!» здобувачі освіти, за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», продемонстрували майстер клас на тему: «Монтаж підвісної стелі з утепленням мінеральною ватою».

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ ПРЕДМЕТІВ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Методична робота

                  В четвер, 23.09.2021, викладач хімії і біології НІКОЛЮК Олена Сергіївна провела урок з хімії: «Урок з ароматом кави». На якому здобувачі освіти в нестандартній творчій спосіб – написання листівок кавою – структурували нові знання, переглядали короткі відео про властивості кофеїну та його вплив на організм людини. Приємним бонусом до здобутих знань та творчого процесу став сеанс ароматерапії.

            Круглий стіл: «Біотехнології: сьогодення і перспективи» був присвячений проблемам дослідження українських біологів з біотехнології: ліквідація нестачі продовольства, використання мінеральних ресурсів, поліпшення стану охорони здоров’я і якості навколишнього середовища.

24.09.2021, в п’ятницю,  здобувачі освіти переглянули відео ролик: «Цікава наука» та була проведена інтерактивна гра: «Наука навколо нас»,  присвячена дослідженням, відкриттям, вченим природничих наук.

Велич народного подвигу

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Бібліотека, Новини Училища

Там де Ятрань круто в’ється,

Від пожару в’ється дим,

Партизан з чужинцем б’ється,

З чорним ворогом лихим.

                              Андрій Малишко

    Щорічно, 22 вересня, відзначають День партизанської слави, вшановуючи подвиг партизан та підпільників у період Другої світової війни.

  Це  державне та всенародне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

   З нагоди цієї дати у бібліотеці організовано книжкову виставку «Велич народного подвигу». З представленої документальної, мемуарної літератури,  та художніх творів відомих письменників, можна дізнатись про підпільну діяльність партизан та підпільників у роки Другої світової війни.

   Ми не повинні забувати про тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистськими окупантами  в глибокому тилу ворога. Ці люди пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.

   У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість, вшановуємо всіх тих, чиї подвиги назавжди будуть для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до України.