//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Archive for 15.11.2021

Торгівля людьми – як цьому запобігти?»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Психологічна служба, СТОП булінг

     В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», 17 листопада 2021, практичний психолог Леся Самарська разом з юними тренерами, які нещодавно проходили тренінг від Всеукраїнського громадського центру ВОЛОНТЕР за підтримки Міжнародної організації з міграції МОМ та USAID, провели виховну годину «Торгівля людьми – як цьому запобігти?» для групи № 23, І курс, а також запропонували здобувачам освіти пройти КВЕСТ з безпечної міграції та працевлаштування.

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища, Щоденник тижня української мови та літератури

ВІТАЄМО З ДНЕМ  УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!

Ми з нею відомі усюди,

Снимок

усе в ній, що треба нам, є,

а хто свою мову забуде,

той серце забуде своє.

Вона, як зоря пурпурова,

що сяє з небесних висот,

і там, де звучить рідна мова,

живе український народ.

     Тиждень української писемності та мови розпочали випуском інформаційної газети та проведенням І етапу Міжнародних конкурсів мовно-літературного спрямування ім. П. Яцика і Т. Шевченка. Конкурсні роботи виконували 15 здобувачів освіти. Приємно, що до виконання завдань активно долучились  першокурсники, адже це можливість показати свої знання мови, провити себе.

       За результатами перевірки конкурсних робіт найбільшу кількість балів набрала Рябенко Галина, роботу якої буде представлено на розгляд журі в наступному етапі конкурсів. Вітаємо Галину!

    Здобувачі освіти та педагоги закладу долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Слухали у прямому етері і записували текст, що підготував український культовий письменник Юрій Андрухович. Добре, що нас усіх єднає любов до українського слова.

       

      Мовно-літературний герць «Знаю, вмію, поділюся!», кий підготувала і провела викладач  української мови і літератури Вікторія  Крамаренко зібрав у двобої  гравців ІІ курсу.

    У протистоянні поглядів і думок учні продемонстрували свої вміння шукати антоніми й українські відповідники до запозичених слів, відгадувати діалекти, використані у творах письменниками.

    Літерати-початківці випробовували свій талант у написанні історії зі словами на одну літеру, а креативні художники шукали новий образ для ранніх модерністів. Поціновувачі сучасної музики зійшлися у реп-батлі, декламуючи поезію минулого століття під популярні біти.