//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

50 років – це вже історія, історія Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

17 жовтня 2019 року колектив Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій відзначив 50-річний ювілей. 50 років – це вже історія. Історія – це дорога. У кожного ніби своя, але спільна для нас, колективу, об’єднаного єдиною справою. Училище – це учні і педагоги, це пам’ять і традиції, наступність поколінь. Захід зібрав небайдужих: тих, хто навчався впродовж півстоліття, і хто навчав, і навчає сьогодні; тих, з ким співпрацюємо і для кого готуємо робітничі кадри.

Щирі слова вітання прозвучали від гостей заходу: директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергія Воронова, начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Валентини Ткаченко, голови обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Юрія Куленка та соціальних партнерів — генерального директора Фабрики сухих будівельних сумішей «БудМайстер» Андрія Ніконенка та ректора Черкаського державного технологічного університету Олега Григора. Бажаними гостями закладу були ветерани праці, колишні керівники, які від самого початку існування закладу вкладали частку своєї праці й душі у його розбудову і формування у ньому колективу професіоналів-однодумців, творчих працівників, які вміють надати цій праці комфортності, творчості, професійної культури. Як знак вдячності за їх працю отримали Подяки від директора закладу Олександра Саюна та грошову винагороду від голови обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Юрія Куленка. Вітальні адреси, грамоти отримав як заклад в цілому, так і його працівники зокрема. А ще, пісенні вітання, які сприймалися під гучні оплески. У рамках святкування ювілею у закладі відкрито навчально-практичний центр з професій «Штукатур», «Лицювальник-плиточник» та «Монтажник систем утеплення будівель» за підтримки соціального партнера Фабрики сухих будівельних сумішей «БудМайстер». Цей центр створений п’ятим, що засвідчує нестримне бажання колективу до модернізації професій.

Ювілей – приємна й водночас відповідальна подія, що потребує уважного осмислення пройденого шляху і перспективно-прогностичного погляду у майбутнє. Училище може пишатися своїми освітніми традиціями і на їх основі творити свою нову історію, авторами якої є сьогоднішні працівники закладу освіти. Тож бажаємо педагогічному колективові училища досягати професійних вершин, уславлюючи нашу державу й сприяючи динамічному поступові її професійної освіти.