//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

День Гідності і Свободи

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Сьогодні український народ відзначає  річницю  Революції гідності і честі.

21 листопада 2013 року усі небайдужі вийшли на Майдан, а невдовзі до них приєдналися патріоти з усіх куточків України. Студентські протести, євроланцюг, лежачі пікети, марш мільйонів – народне обурення зростало з кожним днем.

Хроніка революції гідності – це літопис непокори вільних людей, їхньої боротьби за свободу, їхніх втрат та їхньої перемоги. Ціна перемоги була високою. І сьогодні Небесна сотня стала символом незгасимого вогню боротьби за права людини. Вони загинули за свою країну, за свій народ, а «справедливість», « гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їхнього життя.

З 2014 року ми на державному рівні відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України.

З нагоди відзначення  цієї історичної події  в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулося ряд заходів.

День 21 листопада для учнів і педагогічних працівників розпочався лінійкою-реквієм під звучання Гімну України. Хвилиною мовчання учасники вшанували світлу пам’ять  Небесних янголів, серед яких шестеро черкащан, прізвища яких прозвучали з уст ведучих.

А пісня «Гей, пливе кача…» розчулила до сліз майже кожного учасника лінійки.

«Темні часи пройдуть. Буде колоситися хлібне поле. Будуть сміятися діти. Буде жити Україна. А нас завжди зігріватиме біле сяйво з небес, сяйво Небесної варти, Небесної білої сотні…» – ці слова, як обіцянка самому собі перед тими, хто заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

Продовженням лінійки став урок Гідності, під час якого учні перенеслися у той буремний листопад 2013 і уже очима не дітей, а юнаків і дівчат, сприйняли і оцінили  події того часу.

У цей день делегація навчального закладу на чолі з директором В.О.Молоцило поклали квіти до  монумента «Борцям за волю України.

У продовження відзначення Дня Гідності та Свободи викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін Наумейко Н.В. та Галяс А.М. підготовили для учнів літературно-музичну композицію «Патріотами не народжуються, а ними стають», яку розпочали поезією В.Симоненка «Можна все на світі вибирати сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину».

Червоною ниткою через увесь захід пройшов акцент на патріотизм і відданість молоді – героїв Небесної Сотні, Революції Гідності,учасників АТО, серед яких були випускники навчального закладу: Ігор Новак, Віталій Чумак, Олександр Мовчан, Михайло Гапша, Руслан Кириченко, Денис Восколович, Віктор Сусленко, Петро Сухов, Олександр Криштопа. Серед плеяди  цих випускників різних років випуску  Віталій Чумак Указом Президента України від 15 травня 2015 року  «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

«Вільна й незалежна Україна колись викарбує імена одважних своїх синів… аби тим, хто буде за ними, … було ким гордиться, на кого рівнятися, брати за взірець» — такими висловлюванням Миколи Олійника, кандидата історичних наук, викладач історії А.М.Галяс завершила виховний захід.

(Сценарій літературно-музичної композиції «Патріотами не народжуються, а ними стають» додається).

АТО