//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Година спілкування для учнів ПТНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» «Причини суїцидальної поведінки. Як уберегти себе від цього лиха»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота

«Ти – будівник свого життя. Творець свого щастя!»

04 квітня 2017 року, у рамках Тижня безпеки життєдіяльності та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, для учнів  училища практичним психологом  Самарською Л.А. було проведено годину спілкування на тему: «Причини суїцидальної поведінки. Як уберегти себе від цього лиха».

IMG_20170404_131414

У наш час дуже актуальною, важкою і болючою темою є суїцид. Суїцидальна поведінка є одною з основних проблем сучасного суспільства. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у більшості економічно розвинених країн світу самогубство входить в першу десятку причин смерті «92% випадків суїциду в середовищі підлітків». Кількість випадків самогубств серед підлітків в усьому світі зростає, і Україна – не виняток. Головною причиною цього є егоцентризм та агресія оточення, що породжує втрату життєвого смислу, зневіру у змінах на краще, втому від нескінченної низки проблем та руйнівних для психіки стресів.

Управління стресом — це мистецтво, якого треба вчитися. Навіть ті дорослі, які не мають проблем зі здоров’ям, не раз переживають у житті труднощі на фізичному, соціальному, розумовому та психологічному рівнях.

«Треба відзначити, що стреси накопичуються. Тому методи їх зняття важливо використовувати регулярно. Дорослим та підліткам треба уміти  розрізняти види стресів, що руйнують здоров’я,  та ті,  що додають сили та енергії. Необхідно змінити ті методи, які не впливають позитивно на здоров’я» – акцентувала увагу Леся Анатоліївна. Учні виготовили  «стрес – болл»  за допомогою якого можна знімати напруження та провели практичне заняття, використовуючи його.

«Стрес згубно впливає на нашу здатність мислити, розмірковувати, контролювати ситуацію, себе. Перш ніж приймати важливе рішення, необхідно знайти людей, з якими можна поговорити і в яких можна знайти підтримку», –  наголосила Леся Анатоліївна та озвучили корисні поради щодо шляхів подолання стресу.

У рамках години спілкування учні намалювали плакат «Ти – будівник свого життя. Творець свого щастя!», який засвідчив переконання учасників вести здоровий спосіб життя, оптимістично дивитися у майбутнє.