//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Гуртки технічної творчості

Створенно motzart - . Опубліковане в Гуртки

Організація роботи гуртків — важливий аргумент у професійному спрямуванні учнівської молоді, розвитку її здібностей і нахилів, зайнятості у вільний від навчання час і не може залишатися поза увагою навчального закладу.

Гурткова робота не тільки дає можливість цікаво провести вільний час учнів, а й спонукає їх до творчості.

Ліцеїсти удосконалюють свою майстерність у володінні та правильному користуванні сучасними будівельними матеріалами, складають букети та композиції, доглядають за рослинами , відпрацьовують навички роботи з матеріалами, розробленими за новітніми технологіями, підвищують свій професійний та загальноосвітній рівень.

Спостерігаючи за позаурочною роботою учнів у гуртках технічної творчості та за їх досягненнями, сміливо можна зробити висновок, що наші ліцеїсти — не випадкові люди, а творчі особистості, люди щедрої душі, які мріють свої знання та вміння направляти на відбудову та розквіт нашої Черкащини та всієї України.

В ліцеї працюють гуртки технічної творчості:

№п/п

Назва гуртка Керівник гуртка Місце проведення Дата проведення
1 «Квітникар» Палій Н.Д. Кабінет квітникарства І, ІІІ вівторок місяця
2 «Прогрес» Шоколенко Н.В. Майстерня лицювальних та плиткових робіт І, ІІІ понеділок місяця
3 «Моя професія -  будівельник» Бобровський М.Г. Майстерня лицювальних та плиткових робіт І і ІV четвер місяца
4 «Умілі руки» Степик О.В. Майстерня ручної та механічної обробки деревини І, ІІІ середа місяця
5 «Зварювальник» Заєць Є.С. Майстерня зварювальних робіт ІІ, ІV середа місяця
6 «Світ нових санітарно-технічних технологій» Буртовий О.П. Майстерня монтажу санітарно-технічних систем та устаткування ІІ, ІV понеділок місяця
7 «Я-монтажник» Герасименко В.М. Майстерня монтажу монтажу санітарно-технічних систем та устаткування І, ІІІ середа місяця
8 «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» Казаков В.О. Майстерня монтажу гіпсокартонних коснтрукцій ІІ, ІV вівторок місяця
9 «Моя професія – столяр» Радченко Д.О. Майстерня ручної та  механічної обробки деревини ІІ, ІV вівторок місяця
10 « Світ кімнатних рослин » Завальнюк Л.В. Кабінет квітникарства І,ІV вівторок місяця
11 «Розфарбуй своє життя» Бурчак Ю.В. Майстерня малярних робіт І, ІV середа місяця
12 «Сучасні технології кам’яних робіт» Карський А.В. Майстерня кам’яних робіт І, ІІІ вівторок місяця
13 «Штукатур» Герасименко  І.М. Майстерня штукатурних робіт І, ІV четвер місяця
14 «Моя справа-зварювання» Царук С.О. Майстерня зварювальних робіт ІІ, ІІІ вівторок  місяця
Гуртки з предметів загальноосвітньої підготовки:
№п/п Назва гуртка Керівник гуртка № каб. Дата проведення
1 Фізичний гурток Чумак Ж.Д. 5 ІІ, ІV вівторок місяця
2 Гурток української мови і літератури Наумейко Н.В. 11 ІІI вівторок, IІ четвер місяця
3 Математичний гурток Підберезня Н.О. 15 І, ІІI середа місяця
4 Гурток  англійської мови Лаур Л.Г. 8 І, ІІІ четвер місяця
5 Літературний гурток Ткач Л.А. 14 ІІ, ІV четвер місяця
6 Хіміко-біологічний гурток Стеценко О.С. 16 ІІ, ІV середа місяця
7 Історико-правовий гурток Галяс А.М. 13 І, ІІІ вівторок місяця
8 Географічний гурток Галяс А.М. 13 ІІ, ІІІ середа місяця
9 Комп’ютерний гурток Колісник В.П. 3 ІІ Понеділок, ІII четвер місяця