//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Досвід роботи, Методична робота

Відповідно до планів роботи   методичних комісій та з метою вивчення педагогічного досвіду, показу передових форм і методів навчально — виховної роботи, аналізу дидактичної ефективності використання технічних засобів навчання та застосування ІК, узагальнення прийомів наукової організації та контролю якості навчального процесу, застосування нових педагогічних технологій, прийомів і методів викладання, з 7 листопада по 22 грудня в училищі були проведені відкриті уроки. Відкритий урок – це форма обміну досвідом, демонстрація інноваційних технологій освіти, творчого пошуку, удосконалення майстерності педагогів, форма поширення та пропаганди передового досвіду, елемент методичної роботи викладача.

Так, урок з біології (викладач Ніколюк О.С.) на тему: «Основні поняття генетики. Методи генетичних досліджень» дав можливість  побачити  рівень ефективності використання мультимедійної дошки. Під час уроку з електротехніки:  «Трансформатори» (викладач: Чумак Ж.Д.)  були використані такі методи і форми роботи як:

- он-лайн консультація  з метою вирішення проблемного питання: «Як змінити напругу в мережі?»;

- презентації;

- інтерактивна технологія («Мозковий штурм», гра «Вірю – не вірю»).

Викладач креслення Гриштопа П.П. на уроці з теми «Загальна характеристика будівельних креслень», за допомогою виконання практичних завдань,  показала  зв’язок  предмету креслення з  професією опоряджувальників.

На уроці з фізичної культури і здоров’я викладач Руденко Є.В., разом з учнями, опрацьовували прийоми гри з баскетболу, враховуючи обов’язкові вимоги щодо контролю за медичними показниками учнів під час проведення уроку.

Урок з української мови: «Роль фразеологізмів у мовленні. Стилістичні засоби фразеології та лексикології» був проведений з використанням учнівських презентацій; інтерактивних технологій: «Робота в групах», «Мікрофон», «Миттєва відповідь»; творчого конструювання; роботи за мовним кліше професійного спрямування.

Викладач всесвітньої історії Галяс А.М. провела відкритий урок з теми: «Новий курс  Ф.Д.Рузвельта».  Урок був спрямований на особистісно орієнтоване навчання. Викладач використовувала такі технології як інтерактивна гра «Влучний постріл», «Книжкова шафа», «Дерево рішень»; ІКТ (презентації, перегляд документального фільму); самостійна робота — заповнення таблиць; індивідуальне завдання – «Знайди помилку».