//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Славетна сторінка в історії навчального закладу

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

   18 жовтня 2018 року ввійшло в історію навчального закладу як дата відкриття навчально-практичного центру з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» за підтримки соціального партнера училища – товариства з додатковою відповідальністю «СІНІАТ».

   На відкритті центру були присутні:

-перший заступник голови обласної державної адміністрації В.В. Коваль,

-Державний експерт професійно-технічної освіти МОН України С.П.Коваленко,

-начальник управління обласної державної адміністрації В.В. Данилевський,

-директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради С.П. Воронов,

-директори закладів професійної освіти регіонів України, які співпрацюють з ТДВ «СІНІАТ»,  директори закладів професійної освіти області, які здійснюють підготовку фахівців будівельного напрямку, представники бізнесу та роботодавці.

   Гостям заходу були представлені майстер-класи з виконання монтажу гіпсокартонних конструкцій у виконанні учнів.

   У ході конструктивної бесіди з нагоди відкриття НПЦ звучали слова подяки на адресу директора навчального закладу В.О. Молоцило та підпорядкованого їй колективу за реалізацію завдань, направлених на вдосконалення практичної підготовки учнів.

  Так, у своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрації В.В. Коваль акцентував увагу на тому, що професійна освіта має відповідати нинішнім потребам економіки в цілому, і області зокрема.

 Державний експерт директорату професійної освіти МОН України С.П.Коваленко у своєму виступі зосередив увагу присутніх на необхідності модернізації матеріально-технічної бази і модернізації робітничих професій зокрема, як передумови реформування змісту освіти в цілому.

 Очільники освітянської галузі області та міста відмітили масштабну роботу колективу закладу щодо створення навчально-практичного центру, який сприятиме впровадженню в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасних матеріалів соціального партнера – ТДВ «СІНІАТ».

 Олександр Риняк, заступник директора товариства «СІНІАТ»,  поділився перспективами розвитку компанії та пообіцяв подальшу підтримку навчальному закладу у функціонування новоствореного навчально-практичного центру.

  Гості закладу ознайомилися з матеріально-технічною базою училища, оснащенням раніше створених навчально-практичних центрів з професії «Монтажник санітарно-технічних систем  і устаткування» та професії «Маляр».

  Другою частиною зібрання став круглий стіл «Модернізація професійної освіти – стратегічне завдання освітніх закладів», у ході якого було порушено ряд питань, серед яких:

-шляхи модернізації професійної освіти,

-підвищення престижності робітничих професій,

-соціальне партнерство,

-впровадження дуальної форми навчання.

 З виступу С.П.Коваленка присутні почерпнули статистичну інформацію про кількісний показник діючих у закладах професійної освіти навчально-практичних центрів, про якість підготовки учнів у них. Порушувалися питання поліпшення мотивації серед педагогічних працівників, і особливо майстрів виробничого навчання, направленої на їх закріплення на місцях. Виступаючі, а це роботодавці, соціальні партнери, представники навчальних закладів, були одностайними в тому, що популяризація робітничих професій на державному рівні має бути більш ефективною.

  Щодо впровадження дуальної  форми навчання, то це необхідність, яка буде сприяти адаптації учнів до виробництва, а звідси і вміння  працювати в колективі, -  висловили свої переконання учасники зібрання незважаючи на те, що сьогодні ми впроваджуємо лише її елементи.

   Захід пройшов у діловій, відвертій, конструктивній обстановці.