//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Старт і фініш «Тижня хімії та біології» в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Гуртки, Новини Училища

Предметні тижні — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності.

У понеділок, 6 лютого, на лінійці було оголошено про відкриття «Тижня хімії та біології». Учні ознайомилися з планом проведення тижня, конкурсами і умовами їх проведення.  А на шпальтах інформаційної газети до Тижня хімії та біології, висвітлена інформація про вчених світового масштабу та цікавинки в області хімії та біології. IMG_4356

Для розвитку логічного мислення і актуалізації знань з хімії та біології  учні відгадували «Біохімічні загадки». Найбільше правильних відповідей надали учні ІІ курсу групи №3 та №5.

Впродовж другого і наступних днів учні знайомились з «Біохімічними цікавинками». Мета яких — поглиблення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах.

Для учнів І  та ІІ  курсу було проведено конференцію з хімії на тему «Видатні жінки хіміки». Мета заходу, яку переслідувала викладач Ніколюк О.С. —  донести до свідомості учнів вклад жінок в хімічні науки, розвивати активну пізнавальну діяльність, виховувати самостійність, активність,  наполегливість та відповідальність. А ще, — бажання і стремління до самоосвіти. Учні переглянули презентаційний матеріал, відеоролики про видатних жінок- хіміків, лауреатів Нобелівської премії, які зробили неоціненний внесок в область хімії.

Цікавими і змістовними були стіннівки конкурсу «У світі хімії та біології». Кращою стіннівкою визнали стіннівку учнів групи №6.

З метою формування стійкого пізнавального інтересу до природничих наук  учні І курсу», в кабінеті хімії та біології, переглянули науково-популярний фільм: «100 великих відкриттів. Хімія.

Конкурс  «Екологічний ерудиціон», який пройшов 9 лютого, визначив індивідуальні знання кожного учня з екології, кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися. Найкраще впорався з усіма завданнями учень групи №3 Сажієнко Олександр, який і отримав звання «Еколог ерудит».

З метою розвитку логічного мислення, пам’яті, спостережливості, в рамках хімічного гуртка «Xemi», було проведено інтерактивну гру  «Хімічні перегони», на яких учні мали можливість застосувати свої знання з хімії та проявити кмітливість. Захоплюючими були презентації  учнів, пілдготовлені до конкурсу: «Збалансоване харчування», «Коралові поліпи»,  «Е-добавки», «Чорна металургія», «Цікаві факти про генетику», «Озонові Діри», «Хімія в біології».

Підсумки проведеного «Тижня хімії та біології» визначили  переможців у конкурсах: Сажієнко Олександр — «Еколог- ерудит»,  Якубовський Володимир — «Знавець хімії», Халявіна Надія — «Краща презентація». Крім цього учні  дізналися багато корисного і цікавого з області природничих наук. Були проведені біологічна та хімічна вікторини.

Дякуємо учням: Халявіній Надії, Левосевич Тетяні, Толстоліцькій Олександрі, Арсеньєву Іллі, Томак Ксенії, Сажієнку Олександру, Павлику Юрію, Якубовському Володимиру, Азаронку Дмитру за активну участь у проведенні тижня.

Бажаємо й надалі перемагати та успіхів в оволодінні знаннями!!!