//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТИХ УРОКІВ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Відкриті уроки

Відповідно до плану роботи методичних комісій та з метою вивчення педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання, 16 листопада розпочався Тиждень відкритих уроків.

Викладач математики Підберезня Н.О. працює над методичною проблемою «Використання інтерактивних технологій на уроках математики». Цікавим та різноплановим був урок на тему «Розв´язування логарифмічних рівнянь». Учні активно працювали в групах, підготували цікаві презентації про логарифми, грали в гру «Знайди помилку в товариша» та «Асоціація», розгадували кросворди, заповняли картки самооцінки, а в кінці уроку отримали оцінки, підсумувавши всі бали, які отримали на всіх етапах уроку в «протоколи» .

Майстер виробничого навчання Степик О.В. провів відкритий урок виробничого навчання на тему «Монтаж металевих каркасів простих перегородок». Реалізовуючи методичну мету «Використання інструкційно-технологічних карт на уроках виробничого навчання», майстер виробничого навчання використовував демонстраційні, словесні, наочні методи навчання, презентацію. Учні уважно працювали та вправно відтворювали основні етапи монтажу перегородок.

Викладач спецпредметів Кривошия В.В. працює над методичною проблемою «Активізація розумової діяльності на уроках спецпредметів». 19 листопада викладач провів урок з матеріалознавства на тему: «Види шпалер». З метою перевірки знань учнів була проведена гра «Вірю – не вірю». При викладі нового матеріалу учні працювали за опорними конспектами; заповнювали схему: «Класифікація шпалер»; таблицю: «Види шпалер», зокрема графи – «переваги» і «недоліки». Використання цікавої комп’ютерної презентації, показу зразків шпалер дало можливість учням при узагальненні знань, за допомогою інтерактивного методу «Робота в групах» та розгадування кросворду, закріпити та узагальнити знання з теми.

 Викладач української мови та літератури Наумейко Н.В. провела урок на тему «Поетична збірка «Зів’яле листя». Місце любовної лірики у творчості І.Я.Франка». Методична мета, над якою працює викладач — «Особистісно орієнтоване навчання на уроках української мови та літератури». Викладач при проведенні уроку використала такі форми та методи, як випереджувальне завдання, роботу у групах, дослідницько-пошукову роботу. Учні підготували презентації , під час яких звучали пісні , покладені на вірші поета: «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…», «Чого являєшся мені у сні…».