//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

У ногу з часом

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

(діяльність педагогічного колективу впродовж 2017 року)

 Педагогічний колектив училища велику увагу приділяє удосконаленню навчально-методичної роботи, позаурочній роботі з учнями, підвищенню якості освіти і виховання учнів.

Дипломами навчально-методичного центру ПТО у Черкаській області  за кращу роботу, представлену  на обласну виставку педагогічних технологій, були нагороджені Кузіна М.С.; у номінації «Професійна підготовка» та  Галяс А.М. у номінації «Загальноосвітня підготовка». Робота Галяс А.М. була відзначена і на міській педагогічній виставці серед  загальноосвітніх навчальних закладів «Зернини педагогічного досвіду».

За підсумками обласного етапу конкурсу з виготовлення рекламно-профорієнтаційної продукції учнівський колектив училища посів ІІ-е місце..

Щорічно викладачі закладу беруть участь у конкурсі «Учитель року», у 2017 році участь у конкурсі брала викладач української мови і літератури  Наумейко Н.В., яка посіла ІІІ-е місце за підсумками І-го етапу Конкурсу.

З метою активізації творчої, пізнавальної діяльності учнів, педагогічні працівники приділяють велику увагу позакласні та позаурочній роботі, а саме: проведенню предметних тижнів; конкурсів фахової майстерності, гурткової роботи; участі у різноманітних обласних та Всеукраїнських конкурсах . За підсумками  обласного конкурсу на кращий дидактичний засіб навчання, виготовлений учнями професійно-технічних навчальних закладів, кращим визнано  діючий макет «Альтернативні джерела енергії», виготовлений учнями фізичного куртка (кер.Чумак Ж.Д.). Учні групи №5: Гичка І. В.; Тремба Є. Ф.;Лисечко В. В.нагороджені грамотою за творчий підхід та значимість конкурсної роботи «Альтернативні джерела енергії».

Викладацький та учнівський колективи не стоїть осторонь роботи МАН. У 2017 році на МАН представлена робота з екології (кер. Ніколюк О.С.) учня групи №1 Танцюри Владислава на тему: «Моніторинг чисельності голубоподібних міста Черкас».

Викладач української мови і літератури Наумейко Н.В. посіла ІІ-е місце в міському конкурсі з номінації «Учительські нариси». У Всеукраїнському конкурсі з математики «Кенгуру» 3 учні отримали сертифікати;  з англійської мови у конкурсі «Пазл» була відмічена участь учнів училища Халявіної Надії, Комендант Аліни, Сіляєва Сергія.

За підсумками обласного конкурсу «Стежками історичної спадщини регіону» (кер.Наумейко Н.В., Галяс А.М.), у номінації «За кращий проект про талановитих земляків», диплом І-го ступеня отримав Олефіренко Андрій, учень групи №4.

За краще висвітлення Тижня української писемності та мови в Інтернет-просторі у 2017 році колектив училища отримав  Подяку від навчально-методичного центру ПТО.

На міському  фестивалі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»  Субботова Марія  посіла перше місце  та  була нагороджена дипломом Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.