//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Участь команди училища у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

  Впродовж 24-26 квітня  проходив Всеукраїнський конкурс фахової майстерності учнів з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Команди з десяти закладів професійної освіти, в т.ч. нашого навчального закладу змагалися за звання кращого фахівця.

  Конкурс проведено Міністерством освіти і науки України спільно з організаторами  проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної ос віти в Україні»  (фірма GEBERIT).

1

Остання 2-min

  Всеукраїнський конкурс проводився у два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний передбачав перевірку професійно-теоретичних знань та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері, які відповідали вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду; практичний – виконувався командно, по 2 представники від навчального закладу, завдання якого відповідали вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду.

  За результатами теоретичного та практичного турів у фінал вийшли команди  ДНЗ «Одеський центр  професійно-технічної освіти», «Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту»  та нашого, Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій, яку представляли учні Бондаренко Максим та Задніпрянець Валентин.

  Фінальна частина практичного туру відбулася 26квітня, у рамках проведення Професійного фестивалю Install Fest.

  Перше місце у фінальному турі отримала команда нашого навчального закладу, розділивши його з командою Одеського центру професійно-технічної освіти.

  Переможці отримали Дипломи та щиросердні вітання від представників Міністерства освіти і науки України, генерального директора ТОВ «Геберіт Трейдінг» Олексія Ракова,  представника проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної ос віти в Україні» Дмитра Ваховича.

  Позитивні емоції, бурні аплодисменти супроводжували переможців Всеукраїнського конкурсу.

  Перед керівниками професійно-технічних навчальних закладів виступила директорант професійної освіти МОН України  з питань перспективи розвитку навчально-практичних центрів  з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», та була представлена можливість спілкування з представниками бізнесу.

  Окрім того, делегація училища, очолювана директором Молоцило В.О., поспілкувалися з соціальними партнерами – керівниками ДП «ГЕРЦ-Україна,  представництва «УПОНОР» та «ГРОЕ».

  Заходи такого рівня є неоціненно важливими як для учнів, так і для педагогічних працівників, а інформація, яку почерпнули учасники дійства є не менш актуальною і цікавою .