//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Участь у науково-практичній конференції

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

   Впродовж 29.05. – 01.06.2018 на базі Калушського  вищого професійного училища №7 (Івано-Франківська область)  відбулася науково-практична конференція, ініційована компанією «Кnauf MGK Ukraine» за фінансової підтримки ПП «ЗІП» ТМ «Тріора» – «Кнауф і професійна освіта України: початок другого десятиліття співпраці».

      На конференцію були запрошені в якості гостей представники навчального закладу.

20180601_103154

   У рамках конференції  проведено всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», який включав теоретичну олімпіаду для викладачів спецдисциплін та практичний тур для учнів, під керівництвом майстра виробничого навчання.

    Участь у конкурсі взяла 21команда із 13 областей України та команда із Узбекистану.

   У ході конференції відбувся круглий стіл на тему «Сучасний стан підготовки кваліфікованих робітників будівельної галузі за участю бізнес партнерів»; презентація нових будівельних технологій у навчальній літературі КНАУФ; захист методичних розробок та майстер-клас «Улаштування збірної основи підлоги матеріалом СОП Кнауф».

   Учасники конференції ознайомилися з виставкою продукції соціальних партнерів училища та навчально-виробничою базою.

   Завданням практичного туру було виконання монтажу гіпсокартонної стелі за власне підготовленим командою проектом на реальних площах – у кімнатах учнівського гуртожитку. Всі учасники успішно справилися з поставленим завданням. У п’ятірку переможців, з урахуванням результатів теоретичної олімпіади, методичної розробки та практичного туру,  увійшли команди професійних закладів:

-       Львівське вище професійне училище будівництва та дизайну, І місце;

-       Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну, ІІ місце;

-       Вище професійне училище № 1 м.Рівне, ІІІ місце;

-       Регіональний центр професійно-технічної освіти №2 м.Харків, ІY місце;

-       Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Y місце.

  У роботі конференції взяли участь  генеральний директор директорату професійної освіти МОН України Шумік І.В., державний експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти МОН України Коваленко С.П., директор зі збуту та маркетингу групи підприємств Кнауф в Україні Старченко О.Ю., керівник освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» ОстапченкоТ.Є.

  Конкурси фахової майстерності з робітничих професій, які проводяться серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти переслідують мету не лише підвищення якості професійної майстерності, впровадження передових прийомів і методів праці, сучасних технологій, підвищення рівня теоретичної та професійної підготовки, а і поліпшення матеріально-технічної бази, як у випадку проведення вищеозначеного конкурсу.

IMG_3626-min

IMG_3364-min