//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Заходи до Дня Гідності та Свободи

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Виховна робота, Новини Училища

Загальноучилищна лінійка

   Ранок 21 листопада розпочався лінійкою, приуроченою до Дня Гідності та Свободи. Звучання гімну України та декламування віршів українських поетів змусили задуматись над тим, що живемо ми з Україною в серці та розумінням,  що ми творці нашої історії та сьогодення.

  Потреба в єднанні та піднесенні нашої нації до європейського рівня, нації, що пройшла крізь Майдан незалежності та Помаранчову революцію, війну на Сході країни, поневіряння переселенців з Донеччини і Криму та втрати добровольців, воїнів АТО і волонтерів – це потреба життя.

Цього ж дня учні І-го курсу, на уроках української мови, писали твори-роздуми на тему: «Україна, незалежність, гідність, свобода», «Хочу жити у мирі».

  Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять тих, хто загинув за Україну.

 Схиляємо голови перед борцями за волю України

 Наступним кроком вшанування патріотів України та на честь відзначення Дня Гідності та Свободи стало покладання квітів до пам’ятника «Борцям за волю України» викладачами училища Колісником В.П., Ніколюк О.С., Руденком Є.В.

 Конкурс презентацій «Україна – моя єдина, гідна та вільна країна»

  Учнівська молодь навчального закладу з натхненням підготувалась та взяла участь у конкурсі презентацій «Любимо і творимо гідну Україну», до Дня Гідності та Свободи.

  Учні груп №№ 3,4,5,8 та 11 першого курсу самостійно розробляли презентації у форматі PowerPoint, з фотографіями подій на Майдані, Революції Гідності, героїв Небесної сотні, учасників АТО та описом історичних подій 2004 та 2013 років. Виступаючі нагадали присутнім про часи української суверенності, що виборювалась ціною життя наших громадян, традиції захищати нашу землю та оберігати культурні і національні цінності.

  За рішенням журі конкурсу відзначено креативні презентації, які вирізнялись від інших своєю змістовністю і отримали призові місця:

  І місце –3 група,  презентація  «24 причини любити Україну»

  ІІ місце – 8 група, презентація «Любимо нашу країну».

  Учасники презентацій отримали  грамоти та солодкі призи.

  Дякуємо учням за прагнення бути гідними українцями та розбудовувати власну країну, спираючись на праці видатних українців та власний рід.

IMG_2778

Скачати презентації можна за посиланням - Група № 1 Група № 3 Група № 4 Група № 5 Група № 6