//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Заняття з елементами тренінгу на тему: «Толерантність… Як ви це розумієте?»

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Бібліотека, Новини Училища, Психологічна служба

«Ми різні — в цьому наше багатство.

Ми разом – в цьому наша сила»

 

Нещодавно учні  училища відзначили Міжнародний день толерантності. Це свято взяло початок  з 16 листопада 1995 року, коли  організація ЮНЕСКО затвердила офіційний текст «Декларації принципів толерантності».

Цей день нагадує всім нам про те, що насильство, тероризм, етнічне та релігійне переслідування — це ті явища, яким не повинно бути місця у XXI столітті. Широкомасштабний геноцид повинен змусити кожну людину замислитись над своїми особистими вчинками, оскільки толерантність потрібно проявляти не тільки на рівні держав та націй, а й на рівні спілкування між близькими людьми.

IMG_3630

Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості.

Толерантність можна назвати цінним даром, даним згори. Отримав її кожен, але не кожен здатен бути настільки сильним, щоб скористатися нею.

Як писав Олександр Довженко: «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів вказує, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів.

З метою розвитку толерантності, терпимості в учнів, формування позитивного відношення один до одного та до оточуючих людей, практичним психологом Самарською Л.А., було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Толерантність… Як ви це розумієте?» для учнів,  які мешкають у гуртожитку. Практичний психолог розповіла учням що таке толерантність і хто така толерантна людина. Потім запропонувала скласти учням конструкцію з карток, як саме вони бачать толерантну людину. У ході тренінгу учні переглянули відеоролик «Про толерантність» та виконали  тест «Чи толерантна Я людина?». Заняття пройшло у теплій, невимушеній атмосфері, де учні могли розширити свій кругозір, дізнатися щось цікаве про себе, проявити себе та свою точку зору.

Заклик толерантності – твори добро! Кожен  з нас повинен вірити і  творити добро, зробити те, що інші вважають неможливим, подати гідний приклад оточуючим, зробити щось таке, що принесе користь. Якщо ви почнете з себе і весь ваш життєвий шлях наповниться посмішкою, яскравим сонцем над головою, щирими враженнями, хорошими відгуками від оточуючих, то і життя не пройде марно, ви з гідністю зможете себе називати Людиною! Отож, будьте толерантними!, —  закликала Леся Анатоліївна, по закінченню заняття.