//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

«Золота книжкова десятка» — пізнаємо світ сучасної книги

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Бібліотека, Гуртожиток, Новини Училища

Навчання в училищі для сучасної молоді – один із найважливіших періодів її життєдіяльності,  становлення як висококваліфікованого робітника затребуваних професій  у галузі будівельної індустрії. Однак, окрім цього є особистісне зростання до якого рано чи пізно прагне кожен, і яке в більшості залежить від тих старших, хто поруч: педагоги, наставники…

Саме таку мету переслідувала  бібліотекар відділу абонементу обласної бібліотеки для юнацтва імені В.Симоненка  Марченко А.О., яка завітала на професійну зустріч з читачами – учнями училища з темою спілкування «Золота книжкова десятка».

Добігає завершення 2017 рік, а разом з ним і визначаються книги-переможці різноманітних рейтингів. Деякі з них є досить незвичайними і нестандартними.IMG_3819

загружено

Анна Олександрівна популяризувала учням світ сучасної книги. Назвала книги, які визнані Книгами року-2017. Серед них збірка оповідань Катерини Калитко »Земля загублених, або маленькі страшні казки». Теми, яких торкається Катерина Калитко у своїй збірці, особливо актуальні зараз, коли світ здається дедалі більш роз´єднаним. Вона підкреслює важливість зберігати просте вміння людського спілкування, досягати взаєморозуміння між людьми з різним життєвим досвідом, несхожою історією та цінностями»,- наголосила  бібліотекар.

«Комп і Компанія» Анни Коршунової, переможець у категорії Дитяча Книга Року, — це чудова історія про те, як встати із-за комп´ютера і знайти дружбу і пригоди. Вона перегукується з найулюбленішими класичними творами української дитячої літератури. Тільки тоді, коли пірнеш з головою у реальне життя, можна прожити справжнє дитинство, завести справжніх друзів і разом побороти несправедливість — і все це буде весело! Це важливий урок не лише для дітей, але й для їхніх батьків, залежних від соціальних мереж»,-  процитувала висновок одного із членів Журі Анна Олександрівна.

Учні із цікавістю слухали розповіді про книги, переймалися змістом уривків окремих творів і мабуть розуміли, що ніякі засоби «Інтернет-мереж» не можуть замінити живе слово книги.

«У  кожного є своя улюблена книга, твір, поезія і  своя Золота книжкова десятка, — наголосила працівник бібліотеки.