//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ УЧИЛИЩА З УЧНЯМИ І-ГО КУРСУ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

   З метою знайомства адміністрації училища, членів педагогічного колективу з учнями першого курсу та донесення до них вимог  навчально-професійної підготовки 4 вересня у актовій залі училища  відбулася зустріч з першокурсниками.

   Директор училища Молоцило В.О., звертаючись до першокурсників ще раз привітала їх з вибором професії та акцентувала увагу на тому, що вже сьогодні після святкового дня наступили будні. Навчання у вищому професійному училищі відрізняється від навчання у школі. Кожен першокурсник невдовзі в цьому переконається. І вчорашньому школяру не завжди легко пристосуватися до нового життя. Ми розуміємо, що більшість з вас можливо відчуває розгубленість, а то й пригніченість тому, що навкруги все незнайоме. Це неприємний, але зовсім нормальний стан, пов’язаний з адаптацією до нових умов, який швидко мине, - наголосила Валентина Олексіївна, і ми цьому допоможемо.

  Після чого ознайомила учнів з умовами навчання — цікавим шляхом до опанування обраної робітничої професії: отримання навичок та знань, які допоможуть стати конкурентоспроможними та кваліфікованими фахівцями, справжніми професіоналами своєї справи.

  Зупинилась Валентина Олексіївна і на питаннях  проживання учнів у гуртожитку: облаштування кімнат та створення затишних умов, наближеного до домашніх та бережне відношення до майна.

  Особливу увагу директор звернула на необхідність повноцінного харчування учнів, а для цього запропонувала кожному харчуватися в їдальні в обідню перерву.

  Продовжила тему харчування і головний бухгалтер Каун Л.В., яка озвучила учням попереднє меню харчування, його вартість та ознайомила з  правилами отримання стипендії.

  Заступник директора з навчально-виробничої роботи Ростецька Л.М. розповіла про умови навчання з професійно-теоретичної підготовки, виробничого навчання у майстернях училища та виробничої практики на виробництві.

  Методист Ткач Л.А. ознайомила з умовами отримання загальної середньої освіти учнями, які мають базову середню  освіту.

  З питань участі учнів у позаурочних заходах, заняття у різноманітних гуртках, спортивних секціях виступив заступник директора з навчально-виховної роботи Підлісний М.С. та керівник фізичного виховання Руденко Є.В.

  Окрім того, до відома учнів доведена інформація про функціонування в училищі психологічної служби, що дає  можливість  отримати  конфедиційно консультації спеціалістів-психологів.