//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ЗВІТ про навчально-виробничу діяльність ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» за 2017 рік

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Протягом 2017 року навчальний заклад працював над методичною метою «Створення практико-орієнтовного навчального середовища для якісної підготовки кваліфікованих робітників».

З метою досягнення цієї мети адміністрація училища постійно оновлює матеріально-технічну базу. Так, у 2017 році була створена лабораторія монтажу санітарно-технічного обладнання і устаткування.

Обладнання лабораторії з  монтажу санітарно-технічного обладнання і устаткування дозволяє виконувати державний стандарт з професії в повному обсязі та вийти на новий рівень підготовки робітників. Для зварювання поліпропіленових, поліетиленових та металевих труб у наявності є зварювальні апарати. Лабораторія облаштована 12-ма мобільними робочими місцями для відпрацювання навичок монтажу умивальників, унітазів, біде, різних видів радіаторів. Змонтовано діючий лабораторний стенд «ГЕРЦ» «Радіаторна та балансувальна арматура», стенд інсталяційних систем «ГРОЕ» та  стенд індивідуального опалення «КАН». У лабораторії планується встановити діючий стенд каналізаційної системи «РЕХАУ».

Проводяться заняття в новоствореному навчально-практичному центрі з професії «Маляр», створеного за підтримки соціального партнера ТМ «Тріора», представники якої є частими гостями  училища. Під час проведення уроків виробничого навчання та майстер-класів учні отримують знання і навики з сучасних технологій пофарбування поверхонь  різними фарбувальними сумішами.

Продовжуються ремонтні роботи в кабінеті теоретичного навчання та виробничій майстерні монтажу гіпсокартонних конструкцій.

Розпочато роботи зі створення центру з впровадження сучасних технологій ТМ «БудМайстер», а саме ремонт у майстерні штукатурних робіт.

На початок 2017-2018 навчального року було вирішено кадрове забезпечення навчально-виховного процесу шляхом прийняття на роботу сімох молодих майстрів виробничого навчання.  Досвідчені майстри виробничого навчання Герасименко В.М. та  Небилиця Д.М. пройшли підвищення кваліфікації  у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» та українсько-німецького «Професійна освіта в будівельній галузі України». Майстер в/н Герасименко В.М. був залучений Міністерством освіти і науки України до створення навчального посібника для учнів ПТНЗ професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Викладач спецдисциплін Кузіна М.С. розробила  робочий зошит з «Охорони праці», за що нагороджена Дипломом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області.

Впродовж року проводилися засідання методичного об’єднання майстрів виробничого навчання, Школи молодого майстра.

Невід’ємною складовою навчального процесу є виробниче навчання на виробництві та виробнича практика на кращих підприємствах м. Черкас та області. Коло об’єктів виробничої практики  постійно розширюється. До постійних партнерів, таких як ПП «Надія», ПП «Облагрохім-2000», ТОВ «Кролікофф», ПП «БАС-СЕРВІС» приєдналися нові підприємства: ТОВ «Юпітер БУД М 2017», ПАТ «Фрау Марта», ТОВ «Торговий дом ОПТАГРО». Обсяги навчально-виробничої діяльності за 2017 рік становлять близько 62 тис.грн.

Наразі ведуться перемовини з ПАТ «Азот» щодо співпраці стосовно проходження учнями виробничої практики та їхнє працевлаштування. Розпочато перемовини з будівельними підприємствами міста щодо впровадження дуальної форми навчання.