//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ЗВІТ про роботу МНПЦ СБТ за 2017 рік

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Новини Училища

Головним завданням Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій (далі – МНПЦ СБТ), є отримання та впровадження новітніх будівельних технологій у навчально-виробничий процес шляхом тісної співпраці між підприємствами-виробниками сучасної будівельної продукції та  будівельними організаціями задля якісної підготовки кваліфікованих робітників.

Протягом 2017 року, у рамках функціонування МНПЦ СБТ проведено низку практичних та семінарських занять для учнів, майстрів виробничого навчання  училища.

Завдячуючи соціальним партнерам в училищі були проведені заходи професійного спрямування,а саме:

-семінар і майстер клас від компанії «Упонор ГмбХ в Україні»;

-семінари та майстер-класи  від ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер» для учнів професії «Штукатур», по 4 відповідно;

-семінар та майстер-клас від ТДВ «Сініат» для учнів професії

«Монтажник гіпсокартонних конструкцій»;

-семінари та  практичні заняття для учнів професії «Маляр», по 2 відповідно від ПП«ЗІП» ТМ «Тріора.

Впродовж року, в лютому та жовтні місяці було проведено «Тижні фахової майстерності» з професій «Штукатур», Монтажник гіпсокартонних конструкцій», Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Учасників конкурсу привітали гості училища – соціальні партнери: І.В.Засєдатєлєв, С.Медяник (ДП «ГЕРЦ-Україна»),  А.О. Рудик, В. Калантай

(фірма «Grohe»), О.М.Джевага (компаніїя  «УПОНОР»), О.І.Панченко (ТОВ «Гідросфера»), Троян І.О. та Просевіч В.(ТОВ «Сантехстиль).

Конкурсанти отримали грамоти,  дипломи та подарунки від фірми «Grohe».

У рамка Тижня фахової майстерності відбулися профорієнтаційні заходи «Дні відкритих дверей» для учнів загальноосвітніх шкіл міста та області.

Розширився ареал соціальних партнерів — підписано Угоду про співпрацю училища з представництвом «UPONOR» та «GROHE»  в Україні, на часі -  підписання  аналогічної Угоди з фірмою «REHAU”.

Відкрито Навчально-практичний центр сантехнічного обладнання і устаткування (далі – НПЦ СОІУ), у рамках Урядового проекту щодо модернізації професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», створеного за ініціативи  Міністерства освіти і науки України та підтримки соціальних партнерів:ДП «Герц-Україна», ТОВ «Акватерм», «КАН», «GROHE».

У квітні 2017 директор училища Молоцило В.О. брала участь у нараді Міністерства освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти Хобзея П.К., де презентувала навчально-практичний центр та звітувала про його змістовне наповнення.

На базі Навчально-практичного центру соціальним партнером училища – ТОВ «Сантехстиль» започатковано діяльність Академії для монтажників  будівельної галузі міста та учнів професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

У рамках діяльності Академії проведено ряд занять з фірмами-виробниками сучасного санітарно-технічного  обладнання, а саме:

-польською компанією «INVENA»,

-ДП «ГЕРЦ — Україна» (Австрія),

-фірмами: «REHAU(Німеччина),

-Wavin Ekoplastik(Чехія),

-«SALUS Controls»

-«GROHE»  (Німеччина), окремі з яких є соціальними партнерами навчального закладу.

За І семестр 2017/2018 н.р.на базі створеного навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування  пройшли навчання 90 учнів, стажування — 4 викладачі спецдисциплін та 3 майстри виробничого навчання.

На розвиток НПЦ СОІУ у 2017 році  соціальними партнерами надано навчальних матеріалів на суму понад 140 тис.грн.

Модернізація професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в училищі сприяла налагодженню співпраці з науковцями та студентами будівельного  факультету Черкаського державного технологічного університету.

На базі НПЦ СОІУ проведено ряд заходів, серед яких:

-нарада  керівників професійно-технічних навчальних закладів області під головуванням  начальника управління освіти і науки  обласної державної адміністрації В.В. Данилевського;

-нарада Міністерства освіти і науки України для керівників професійно-технічних навчальних закладів України  – учасників Урядового проекту;

-засідання методичного об’єднання для викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ будівельного профілю області.

Створення Навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування сприяє реалізації  завдань щодо впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного сантехнічного обладнання, інструментів і матеріалів  та вдосконалення практичної підготовки учнів. Як приклад  навченості – участь переможця Тижня фахової майстерності Валентина Задніпрянця у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  WorldSkills Ukraine.

Для підвищення  професійного рівня  майстрів виробничого навчання  та навченості кращих учнів соціальним партнером  ДП «ГЕРЦ Україна»  проведено навчальний семінар на базі фірми із залученням спеціалістів.

У 2019 році  делегація навчального закладу відвідала ХІХ Міжнародну виставку енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання,  сантехніки AquaThermKyiv, яка входить в топ-10 галузевих подій Європи, поряд з ISH (Франкфурт), Climatización (Мадрид), Chillventa (Нюрнберг) та виставку  інсталяторів з  монтажу систем опалення і водопостачання у рамках проведення фестивалю «InstallFestUkraine». Теоретична зона виставки передбачала ТЕСТ-ІНСТАЛЯТОРА,  де своїх фахові вміння перевірив майстер виробничого навчання Володимир Герасименко, пройшовши тестування на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з устаткуванням для опалення та водопостачання.

Діяльність навчального закладу впродовж 2017 року постійно висвітлювалася на сайті училища, частково — в освітньому порталі «Педагогічна преса» та в Центрі Черкаських медіа «Zmi.ck.ua». Окрім того, у 2017 році започатковано  видавництво  журналу  «На часі», 3 номери якого висвітлюють  різносторонню діяльність училища.