//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ЗВІТпро роботу МНПЦ СБТ за період 2016/17 н.р.

Створенно admin - . Опубліковане в Навчально-практичні центри

Протягом 2016/2017 н.р.,у рамках функціонування Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій (далі – МНПЦ СБТ),проведено низку практичних та семінарських занять для учнів, майстрів виробничого навчання як училища, так і майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів області, які здійснюють підготовку робітничих кадрів за аналогічними професіями.

IMG_9034

Так, впродовж вересня-жовтня ц.р. соціальними партнерами ПП «ЗІП» ТМ «Тріора» проведено 2 семінарита 3 практичних занять для учнів, майстрів виробничого навчання училища та інших навчальних закладів Черкащини з професії «Маляр» на тему «Використання структурних та об’ємних штукатурок ТМ ТРІОРА в приміщеннях будівель», використовуючи при цьому виробничий майданчик навчального закладу для облаштування навчально-практичного центру.

Впродовж жовтня-листопада  пройшло:

  • два семінари для учнів професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» фірми «ГЕРЦ» (С.Медяник; І.В. Засєдатєлєв);
  •  семінарське заняття представництва «Упонор»;
  • Семінар та майстер-клас від фірми «Фабрика будівельних сумішей» БудМайстер» (В.А. Дубихвіст).

         День соціального партнерства був проведений у жовтні 2016 фірмою «КАН»- українським представництвом відомого польського виробника сучасних систем опалення і водопостачання.

Яскравим прикладом плідної співпраці училища і промислового підприємства «ЗІП» стало відкриття у грудня 2016  навчально-практичного центру з професії «Маляр» за технологіями торгової марки «ТРІОРА».

У відкритті центру взяли участь представники влади, керівники професійно-технічних навчальних закладів міста Черкаси, міст Дніпра та Одеси.

Другий семестр навчального року розпочався  Тижнем фахової майстерності з  професій «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Штукатур», який проводився з 9 по 16 лютого. У рамках Тижня відбувся теоретичний та практичний тури з означених професій та майстер-класи.

У ІІ-му семестрі для учнів І-го курсу професії «Маляр» пройшло семінарське заняття та майстер-клас від промислового підприємства «ЗІП» та  семінар з елементами монтажних з’єднань для учнів І-го курсу професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» від фірми «КАН».

Крім того, навчальний заклад співпрацює із компаніями міста: «Сантехцентр», «Гідросфера МКС» та центром інженерних технологій «Aster». Завдячуючи яким 15.06.2017на базі новоствореного Центру сантехнічного обладнання і устаткування  відбувся семінар для монтажників будівельної галузі міста, від польської фірми-постачальника сантехнічних товарів  «INVENA», які проявили неабияку зацікавленість у співпраці з училищем.

Впродовж року при МНПЦСБТ пройшли навчання 336 учнів училища, підвищили кваліфікацію 10 педагогічних працівників нашого училища, 12 – інших ПТНЗ області та 2 викладачі ВНЗ.

Модернізація професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в училищі стала можливою завдячуючи соціальним партнера, а саме  ТОВ «Акватерм», «КАН», ДП «ГЕРЦ Україна» та німецькій фірмі «GROHE» в Україні, які презентували діючі стенди  та сантехнічну інсталяцію для навчальних цілей.

IMG_7697

         Крім того, навчальний заклад презентував професії і впровадження новітніх технологій під час «Ярмарку професій» на День міста (17 вересня 2016). Представлення будівельних професій супроводжувалося використанням матеріалів і сучасних технологій виробників будівельних матеріалів — соціальних партнерів училища.

         Хорошою традицією стало відвідування щорічно представниками училища Міжнародної виставки «Акватерм» з енергоефективного опалення, водопостачання, сантехніки, а у 2017 році відвідали і Перший чемпіонат України серед інсталяторів з монтажу систем опалення і водопостачання у рамках проведення фестивалю InstallFestUkraine., де познайомилися з широким спектром сантехнічного обладнання, що використовується  в інженерних системах._140114

         Модернізація професії, впровадження новітніх технологій у навчальний процес вимагає постійного вдосконалення фахових знань педагогічних працівників.

Саме переслідуючи таку мету компанія «ГЕРЦ Україна» проводить технічні семінари, участь у яких брали  майстри в/н Герасименко В.М., Небилиця Д.М. та учень групи №5 Бондаренко Максим.

_122928

Майстер в/н Герасименко В.М. введений Міністерством освіти і науки України до складу робочої групи щодо оновлення навчальних посібників для учнів ПТНЗ з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» у рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

Майстер в/н Казаков В.О. пройшов курси підвищення кваліфікації за програмою німецької професійної освіти «Опоряджувальні роботи» українсько-німецького проекту «Професійна освіта в будівельній галузі України».

Головним завданням  МНПЦ СБТ є отримання та впровадження новітніх будівельних технологій у навчально-виробничий процес шляхом тісної співпраці між підприємствами-виробниками сучасної будівельної продукції та  будівельними організаціями задля якісної підготовки кваліфікованих робітників.