//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

Створенно admin_vlad - . Опубліковане в Досвід роботи

 Школа передового педагогічного досвіду є однією з форм роботи з підвищення кваліфікації педагогів навчального закладу та формою поширення і впровадження передового педагогічного досвіду кращих колег навчального закладу чи області, а також формування і удосконалення педагогічної майстерності.
Школа передового педагогічного досвіду організована й у нашому ліцеї, який був вивчений адміністрацією навчального закладу та методистами НМЦ ПТО  у Черкаській області та одержав схвалення.
Педагогічними працівниками ліцею впроваджується ППД викладачів ліцею Молоцило В.О., Галяс А.М., Ткач Л.А
Керівником школи передового педагогічного досвіду в ДНЗ «Черкаський професійний будівельний ліцей» є  методист – Ткач Ліна Анатоліївна.
Школа передового педагогічного досвіду працює з постійним складом слухачів за певним навчальним планом і розкладом занять протягом навчального року. У 2015 -2016 році під час проведення Школи ППД заплановано  різноманітні форми навчально-методичної роботи:
- тижні відкритих уроків;
-  відвідування позакласних заходів з метою вивчення  досвіду роботи педпрацівників;
- тижні майстр — класів;
- лекції і семінарські заняття;
- консультації;
- співбесіди;
- творчі звіти тощо.
В розрізі роботи Школи в 2015-2016 навчальному році педагогічними працівниками ліцею впроваджується досвід викладача англійської мови ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» — Слотіної Наталії Леонідівни: «Профспрямованість уроків англійської мови», зокрема посібник «Розмовна англійська для водіїв». Матеріали посібника актуальні і для учнів нашого ліцею; учні на ІІІ- му курсі вони додатково вчаться на курсах водіїв, а сучасність вимагає знання англійської мови в усіх сферах життя і підвищує внутрішню мотивацію учнів до навчання.
Впровадження ППД викладачів ліцею Молоцило В.О., Галяс А.М., Ткач Л.А. відбувається як на рівні ліцею, так і  на рівні області.

 Картка

обліку передового  педагогічного досвіду

викладача історії

ГАЛЯС АЛЛИ МИХАЙЛІВНИ

Прізвище, ім’я, по-батькові Галяс Алла Михайлівна  

Короткі біографічні відомості

народилася 03.08.1974 в с. Ліщинівка Христинівського р-ну Черкаської обл. Закінчила у 2002 році Черкаський університет ім.. Б.Хмельницького, бакалавр історії; у 1996 році , ,; Уманський державний педагогічний інститут ім. П. Тичини, 1996, викладач біології Домашня адреса м. Черкаси , просп. Хіміків 56, кім. 24          Освіта вища Фах бакалавр історії,вчитель біології Посада викладач Педагогічний стаж 24 роки/ у закладі – 10 років Нагороди,звання - Наслідки останньої атестації присвоєна кваліфікація «спеціаліст вищої категорії» Використання ІКТ у навчальному процесі: розроблені презентації Рівень володіння сучасними компютерними технологіями пройшла курси Інтел Назва досвіду особистісно орієнтоване навчання Вид досвіду раціоналізаторський