//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

Сценарій випускного«На крилах прощального вальсу»

Створенно admin - . Опубліковане в Абітурієнтам, Анонси заходів

Ведучі:  1. Халявіна Надія

2. Арсєйєв Ілля

Сцена святково прикрашена за тематикою свята.   Звучить фонова музика.       

У  залі демонструється презентація.

Звучать фанфари.  На сцену виходять ведучі.

Ведучий1. Доброго дня, дорогі друзі!Щиро вітаємо вас у цій гостинній залі. У цей особливий та незабутній день всі присутні, безперечно, щасливі та горді, що виростили, виховали, навчили таких прекрасних дітей. Справді, зі швидкістю блискавиць пролітає наше життя. Тож давайте сьогодні спробуємо запам’ятати кожну мить,кожну посмішку, кожне слово.

Вед.2: Сьогодні ми зібрались для прощання.

Душа і смутком й радістю дзвенить,

 свято зрілості і свято розставання,

 майбуття прекрасна, світла мить!

Ведучий1 Саме 30 червня 2017 року  від берега нашого «Вищого професійного училища будівельних технологій»  вирушають у вир самостійного життя наші дорогі випускники – кваліфіковані будівельники.

Худ. номер. Михайленко Богдан: «Строители»

Ведучий 2. На урочистому заході, присвяченому, врученню дипломів кваліфікованого робітника та атестатів про повну загальну середню освіту 2017 року присутні:

Ведучий1: Директор Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» — Молоцило Валентина Олексіївна

Ведучий 2: Заступник директора з навчально-виробничої роботи — Ростецька Людмила Михайлівна

Ведучий 1: Заступник директора з навчально –виховної роботи — Підлісний Микола Степанович

Ведучий 2:Керівник Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій Фурман Ольга Яківна

Ведучий1: Методист: Ткач Ліна Анатоліївна

Ведучий 2:Урочистий наказ зачитує керівник Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій Фурман Ольга Яківна.

Ведучий1: Вручення дипломів кваліфікованого робітниката атестатів про повну загальну середню освіту проводять директор училища  Молоцило Валентина Олексіївна та заступник директора з навчально-виробничої роботи Ростецька Людмила Михайлівна.

Ведучий 2:  Для отримання документів про освіту запрошуються випускники групи №1 «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр», майстер виробничого навчання: Кльоб Людмила Василівна, класний керівник: Галяс Алла Михайлівна.

(Звучить марш,  зачитуєтьсянаказ , відбувається церемонія вручення дипломів, під час якої на екрані демонструється відео презентація групи)

Ведучий1:Просимо випускників групи № 1 зайняти свої місця в залі.

Ведучий 2:Адо вітального слова запрошуються майстер виробничого навчання Кльоб Людмила Василівна такласний керівник Галяс Алла Михайлівна.

Худ. номер. Олійник Інеса «Свято»

Ведучий 1:Для отримання документів про освіту запрошуються випускники групи № 2 «Муляр;  електрозварник ручного зварювання» майстер виробничого навчання:Лось Ярослава Олегівна,класний керівник: Колісник Владислав Петрович.

(Звучить марш,  зачитуєтьсянаказ , відбувається церемонія вручення дипломів, під час якої на екрані демонструється відео презентація групи)

Ведучий 1:Просимо випускників групи № 2 зайняти свої місця в залі.

Ведучий 2:Адо вітального слова запрошуються майстер виробничого навчання Лось Ярослава Олегівна такласний керівник Колісник Владислав Петрович.

Худ. номер. Мазуров Павло: «Прощавай»

Ведучий 1:Для отримання документів про освіту запрошуються випускники групи № 9 «Монтажниксанітарно – технічних систем і устаткування; монтажник гіпсокартонних конструкцій», майстер виробничого навчання:Казаков Володимир Олександрович,класний керівник: Чумак Жана Дмитрівна.

(Звучить марш,  зачитуєтьсянаказ , відбувається церемонія вручення дипломів, під час якої на екрані демонструється відео презентація групи)

Ведучий 1:Просимо випускників групи № 9 зайняти свої місця в залі.

Ведучий 2:Адо вітального слова запрошуються майстер виробничого навчанняКазаков Володимир Олександрович та класний керівник Чумак Жана Дмитрівна.

Худ. номер. : Зозуля Дмитро«Інструментальна композиція на саксафоні»

Ведучий 1:Навчання в училищі – найкращі роки вашої юності.  Де б ви не були, завжди пам’ятайте про нього, де щодня вас зустрічали  та допомагали в тяжкі хвилини.

Ведучий 2: Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї  і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов.

Ведучий1:

Хай доля ніколи не зраджує вас,

І буде безхмарним життя та красивим,

Щоб юним себе почували весь час,

Здоровим, натхненим і завжди щасливим.

Ведучий 2:

Хай ангел-охоронецьвбереже вас від зла,

Хайдобримибудуть всі починання,

Хай в серціквітнеспогадом прекраснавесна.

Хай стане радіснимновесвітання.

Ведучий1: Слово для привітання надається директору училища  Молоцило Валентині Олексіївні.

Виступ директора.

Худ. номер. : Кудря Костянтин «Випускний»

Ведучий 1.         Щирі  слова подяки хочеться висловити сьогодні тим, хто прагнув виховати вас, любі випускники, порядними та чесними людьми, хто любив вас і поважав, підтримував та оберігав, прокладав місточки добра до серця кожного з вас.

Ведучий 2:Шануйте вчителів і майстрів, які дали вам знання. Любіть свій край. Чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям.

Ведучий 1:Так дивовижно складається життя, що сьогодні ви ще разом,  випускники,азавтра — ваші шляхи розійдуться.   Але через де який  час вас покличутьстінирідногоучилища , дезавждичекатимутьвашого приходу наші викладачі та майстри. І можливо,  лишетодівипо-справжньомузрозумієте, щосаме вони   найбільше про вас дбали, захищали і підтримували.

Ведучий 2:Що нас чекає на складній дорозі,

Незвідане, бурхливе майбуття

Майстрів своїх нам не забудь ніколи,

Бо нам дали вони путівку у життя.

Ведучий 1: Шановні викладачі

Від вас ми переймали знань запас,

Крім того – чисту совість й сумління,

Щоб нести естафетою від вас

В майбутнє, у наступні покоління.

Худ.номер: Симонено Лілія «Про вчителів»

Ведучий2:До слів  привітання  запрошується випускник групи №9 Крамаренко Сергій.

Виступ Крамаренка Сергія

Ведучий 1:Дорогі випускники,радість свята сьогодні з вами розділяють найдорожчі вам люди. Це їм, вашим батькам, ви завдячуєте своїм життям. Їхнялюбов, безмірна і відкрита, надає сили в часи розчарувань, надихає під час негараздів, підіймає і бентежить в часирадості. Будьте добримидітьми для своїхбатьків.Скількироків вам би не було, питайте у них поради, завждинесіть у сім’ю мир, спокій, радість і щастя.

Ведучий 2:Дякуйтесвоїм батькам, що дали вам життя,щозавжди любили вас івірили в вашісили. Нехай їхнє добре серцезавждидопомагатиме у житті, а проміньсімейноговогникасвітитиме в далекій і незвіданійдорозі.

Худ.номер: Олійник Інеса «Мамочко моя»

Ведучий1:З напутними словами  звертаються  найрідніші  для вас люди – ваші батьки.До  словазапрошуєтьсяТелевна Тетяна Іванівна

Ведучий 2:Дорогівипускники! Ви наша гордість! Свої таланти, вміння, працю ви  віддаєте Україні , бо мрієте  про її незалежність та соборність! Ми переконані, що найбільший прояв любові та звеличення своєї держави — це щоденний вклад кожного з нас у розбудову України!

Ведучий1:Буяє літо в зелені, в цвіту,

Оновлюється вся наша країна.

Своє майбутнє, зміну молоду,

Випускників вітає Україна!

Худ. номер: Зозуля Дмитро «Україна»

Ведучий 2: Юність, справді, найкраща пора життя людини. Вона захоплює дружбою мріями, першим коханням… Не забувайте ці щасливі роки і нехай спогади про них завжди зігрівають вам  душу і серце.

Ведучий 1: Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного навчального закладу. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища,  пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

Ведучий2: Дорогі друзі!!!Запам’ятайте наших випускників — юними, красивими, із сяючими очима і палаючими серцями. Хай щастить вам дорогі випускники!

Звучить вальс. Пари виконують танець.

На фоні музики звучать слова:«В добру путь, випускники 2017 року».