//Подтверждение прав от Яндекс
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаський Автомобільний завод - "Богдан"
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Черкаська Обласна Філармонія
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Обласна Дитяча Лікарня
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Хрещатик СІТІ
Ми брали участь у будівництві:

Ми брали участь у будівництві:

Фермерський ринок

ЗВІТ про діяльність МНПЦ СБТ за 2017/18 н.р.

Створенно admin - . Опубліковане в Навчально-практичні центри

Діяльність Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій впродовж 2017-2018 н.р. була спрямована на впровадження і розширення соціального партнерства, що сприяє процесу підготовки й перепідготовки конкурентоспроможних професійно мобільних кваліфікованих робітників, які здатні адаптуватися до швидких змін ринку праці.

Саме за підтримки соціальних партнерів у закладі створені сучасні навчально-практичні центри, майстерні та лабораторії, оснащені необхідним навчально-виробничим обладнанням та інструментами01

01-а У приміщеннях центрів проводяться уроки виробничого навчання з використанням наявного обладнання, інструменту, застосовуючи сучасні технології. У навчально-практичного центру з професії «Маляр» — формування в учнів знань технології виконання малярних робіт; ознайомлювання із сучасними матеріалами, інструментами та особливостями їх використання; розвиток логічного мислення, естетичних смаків. У навчально-практичному центрі сантехнічного обладнання і устаткування (далі – НПЦ СОІУ) – монтаж сантехнічного обладнання  з використанням сучасних матеріалів, інструменту та технологій фірм-соціальних партнерів.

Низка практичних та семінарських занять від представників компаній щорічно для учнів, майстрів виробничого навчання як училища, так і майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів області, які здійснюють підготовку робітничих кадрів за аналогічними професіями, сприяє постійному інформуванню про новітні будівельні технології і дає можливість впроваджувати їх у навчально-виробничий процес.

Впродовж 2017-2018 н.р. на базі НПЦ СОІУ проведено ряд заходів, серед яких:

-           нарада Міністерства освіти і науки України для керівників професійно-технічних навчальних закладів України  – учасників Урядового проекту;

-           нарада  керівників професійно-технічних навчальних закладів області під головуванням  начальника управління освіти і науки  обласної державної адміністрації В.В. Данилевського;

-           засідання круглого столу за ініціативи експертів SDC проекту Ресурсного центру ГУРТ  «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної світи в Україні»;

-         засідання круглого столу «Співпраця з бізнесом – запорука розвитку

професійно-технічної освіти» за ініціативи голови обласної державної адміністрації Ю.О.Ткаченка, за участі першого заступника голови В.В. Коваля, начальника  управління освіти і науки обласної державної адміністрації В.В. Данилевського із залученням соціальних партнерів училища, роботодавців, які забезпечують проходження учнями  виробничої практики, представників центрів зайнятості та директорів професійно-

технічних навчальних закладів області, які готують робітничі кадри для будівельної галузі;

-           засідання методичного об’єднання для викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного профілю за ініціативи НМЦ ПТО в Черкаській області.

1 2 2-А 3 4 5 6 7

Модернізація професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в училищі сприяла налагодженню співпраці з науковцями та студентами будівельного  факультету Черкаського державного технологічного університету.  ФОТО  8

З вересня 2017 на базі НПЦ СОІУ соціальним партнером  училища – ТОВ «Сантехстиль» започатковано роботу Академії для монтажників будівельної галузі міста та учнів професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

У рамках діяльності Академії проведено ряд занять з фірмами-виробниками сучасного санітарно-технічного  обладнання, а саме:

-         ДП «ГЕРЦ — Україна» (Австрія),

-         фірмами: «REHAU» (Німеччина),

-         «Wavin Ekoplastik» (Чехія),

-         «SALUS Controls»  (Велика Британія),

-           «GROHE»  (Німеччина),

-           «Vaillant» (Німеччина),

-           «Bosch» (Німеччина),

-           «Dantoss» (Данія)

-           «Uponor» (Фінляндія), окремі з яких є соціальними партнерами навчального закладу.

Окремо взяте заняття — це пізнавальна інформація про матеріали, інструменти, сучасні технології, які використовуються при монтажі  санітарно-технічних систем.

9 10 11

За І-ІІ семестри 2017/2018 н.р. на базі створеного навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування  пройшли навчання 190 учнів, стажування — 4 викладачі спецдисциплін та 3 майстри виробничого навчання

Протягом 2017/2018 н. року, у рамках функціонування МНПЦ СБТ, проведено низку практичних та семінарських занять професійного спрямування для учнів, майстрів виробничого навчання  училища, а саме:

-  семінар і майстер клас від компанії «Упонор ГмбХ в Україні», ТОВ «КАН», ДП «ГЕРЦ-Україна»;

-  семінари та майстер-класи  від ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер» для учнів професії «Штукатур»;

-  семінари та  практичні заняття для учнів професії «Маляр» від ПП«ЗІП» ТМ «Тріора.

12 12-а 13 14 15 16 17 18 19

Впродовж року проведено «Тижні фахової майстерності» з професій «Штукатур», Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

20 21 22 23

Створення Навчально-практичного центру сантехнічного обладнання і устаткування сприяє реалізації  завдань щодо впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного сантехнічного обладнання, інструментів і матеріалів  та вдосконалення практичної підготовки учнів.

Як приклад  навченості – участь переможця Тижня фахової майстерності Валентина Задніпрянця у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  WorldSkills Ukraine та зайняте перше місце учнями Валентином Задніпрянцем та Бондаренком Максимом у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», організованому у рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

24 25 26 27

З метою ознайомлення з повним асортиментом сантехнічного обладнання інноваціями та новими технологіями, делегація навчального закладу під час навчального року відвідала Міжнародну виставку енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання,  сантехніки AquaTherm Kyiv та фестиваль InstallFestUkraine — чемпіонат України серед інсталяторів з монтажу систем опалення і водопостачання.

28 29 30 31

Діяльність МНПЦ СБТ, навчального закладу в цілому постійно висвітлювалася впродовж 2017/18 н.р. на сайті училища, частково – в освітньому порталі «Педагогічна преса», порталі Черкаських медіа «Zmi.ck.ua» та на шпальтах училищного журналу  «На часі».

Керівник  МНПЦ СБТ ДНЗ «ЧВПУ БТ»

О.Я. Фурман